İçeriğe git

nikon d5100 batarya şarj

Guest öğretmenim

Recommended Posts

Alternatif şarj yöntemleri elbette vardır ama meşakatlidir.

En basit ve kullanışlı yöntem;

sahibinden.com, gittigidiyor gibi sitelerden ürün satın almak veya İsanbul Eminönü de bulunan meşhur Hayyam pasajına uğramak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan bey'inde dediği gibi diğer türlü yapmanız sizin açınızdan zordur ancak 2. el bile olsa piyasada çok sayıda vardır kolayca bulabilirsinhiz..

Nikon MH-24 Sarj Aletinin modelidir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

NİKON D5100 ALDIM DAHA BUGÜN ELİME ULAŞTI. BİR BUÇUK SAAT KADAR ŞARJ ETTİM BATARYAYI, MAKİNAYA TAKTIM AMA MAKİNA ÇALIŞMADI. SORUN NEDİR NEYDEN KAYNAKLI BİR ŞEY ÇOK KAVRAYAMADIM. ŞİMDİ TEKRAR TAKTIM BATARYAYI ŞARJA BATARYA TAM DOLMAMIŞ MI ACABA, NE YAPMALIYIM, TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

NİKON D5100 ALDIM DAHA BUGÜN ELİME ULAŞTI. BİR BUÇUK SAAT KADAR ŞARJ ETTİM BATARYAYI, MAKİNAYA TAKTIM AMA MAKİNA ÇALIŞMADI. SORUN NEDİR NEYDEN KAYNAKLI BİR ŞEY ÇOK KAVRAYAMADIM. ŞİMDİ TEKRAR TAKTIM BATARYAYI ŞARJA BATARYA TAM DOLMAMIŞ MI ACABA, NE YAPMALIYIM, TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN...

il şarj 8 saat olacak sonrasında iki saatte dolar zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şarj makinesine bataryayı taktığınızda üzerindeki LED yanıp sönmeye başlıyor.

Tam şarj olduğunda komple sönüyor.

Tam şarj olsun o şekilde bir deneyin.

Gerçi %10 bile içinde şarj olsa makineyi açması gerekirdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.