İçeriğe git

18-55mm Vr lens tutukluluk yapıyor.

Recommended Posts

arkadaslar merhaba bugün fotoğraf makinemi elime aldığım zaman bu sorunu farkettim. lens autofocus konumundayken 35mm ve 24 mm arasında bir noktad ürünün garantisi var.garantiye gitmeden halledilecek birşeyse kendim yapacağım yoksa garantiye göndereceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Basıncı düşük bir hava tabancasıyla ön taraftan olmak üzere zoom halkası ile fokus halkası arasındaki boşluğa dairesel olarak hava üfletin. Bazen o aralığa sıkışan tozlar belli kademelerde hafif sıkışmaya yol açıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu deniyeceğim öneriniz için teşekkürler.

bu arada mesajda eksiklik olmuş sanırım tam olarak şunu yazmak istemiştim

arkadaşlar merhaba bugün fotoğraf makinemi elime aldığım zaman bu sorunun farkına vardım. lens autofocus konumundayken 35mm ve 24 mm arasında bir noktada sıkışıyor. ürünün garantisi var.garantiye gitmeden halledilecek bir şey ise kendim yapacağım yoksa garantiye göndereceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

henüz daha deneme şansım olmadı. şehir dışındayım. yarın geri döneceğim. ilk işim denemek olacak. eğer çözüm olmazsa kaskoya doğru yol alacağım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.