İçeriğe git

Recommended Posts

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar.

Elimde Nikon D5100 + 18-55mm VR Var.

Bugün Nasıl Olduysa Makineyi Bir Metre Yükseklikten Parke Zemine Düşürdüm.

Makinenin GÖvdesinde Herhangi Bir Hasar Oluşmadı Fakat Lensin Ön Halkası Çok Fazla Oynamaya Başladı.

Bu Durum Canımı Sıktı Doğrusu , Makineyi Dükkan Garantili Aldım ve Henüz 2 Ay Olmadı.

Bu Durumu Ben Kendim Halledebilir Miyim , Yoksa Aldığım Yere Mi Gitmeliyim? (Sirkeci Biraz Uzak Düşüyorda.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçmiş olsun. en iyisi aldığınız yere götürmek. body de bir sıkıntı yoksa iyi 18-55 mm objektif o kadar da pahalı değildir. eğer masraf için büyük bir mebla isterse yenisini alın 100-150 tl rahatlıkla bulabilirsiniz. Fotoğrafta da sıkıcı bir durum yok gibi gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok , Fotoğrafta Sıkıntılı Bir Durum Yok.

Sanırım İçeriden Bir Mekanizma Kırıldı.

Yarın Götüreceğim , Bakalım Ne Diyecekler.

Garantili Fakat Kullanıcı Hatası Olduğundan Garanti Kapsamı Dışındadır Büyük İhtimal. <_<

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Garanti kapsamı dışında kalacaktır. Götürdüğünde servis'e gönderecekler ve onlarda sana gercekten lens'ın fıyatı kadar masraf çıkartılar. ya servis dışı yaptırıcaksın yada o lens arkadasların dedıgı gibi ucuz bir lens yenısını bulabilirsin temiz ve cok ucuz fiyata..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.