İçeriğe git

Kendimi Nasıl Geliştirebilirim?

Recommended Posts

Merhabalar ben bu alanda yeni ve bir okadar da hevesliyim. Bu işi gerçekten yapmak ve kendimi bu alanda çıkabileceğim maksimum seviyeye çıkarmak istiyorum.

Bu nedenle; kendimi nasıl geliştirebilirim?, nasıl çalışabilirim?. Siz tecrübeli arkadaşlarım ve hocalarımdan önerilerinizi bekliyorum. Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnetnette çok bilgi var ama iyilerine denk geleceksin mesela youtube de bir kaç videolar

link:

http://www.youtube.com/watch?v=m6w-OY0-6qo&list=PLE72A2E00F227C241

bunların hepsini izle ve uygula

Fatih abinin videoları var

http://www.youtube.c...C3%B6zt%C3%BCrk

bascek.com var bu siteleri şimdi araştırın.

Diyafram estantene iso üçlemesini iyice kavrayın. Bol bol deklanşöre basın. Hefesinizi ve umudunuzu yitirmeyin.

edit kadir abinin vieolarının linkini koyacam otomatik videoya dönüyor kod olarak yazdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk olarak makinenin çalışma mantıgından basla.Internetnet her turlu bılgıye elverıslı.

Daha sonra yazılı teknık bılgılerı ogren.Not tut !

İç mekan-Dıs mekan ogrendıklerını uygulamaya dok, sonucları buna baglı degerlendır ve tekrar tekrar incele.

Takıldıgın yerlerı forumda soru olarak sor,hatalarını degerlendırıp duzeltmeye çalıs.

Son olarakta Ps bılgısıne ıhtıyacın olucak,onuda videolarla kurcalaya kurcalaya ogrenırsın.(plug-ın lerde yardımcı olurum)

Bunun yanında marka ve modellerın ıncelemelerını izle,bırseyler kaparsın.

En azından ben boyle ogrendım :))işe yarıyor.!

Edit:Gozunuz ekıpmanda olmasın,sonra benım gıbı setınızı yenıden kurmak zorunda kalırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kayığa bin, denizin ortasına git, Kayığı batır, Ya yüzmeyi öğrenir kurtulursun, yada balıklara ziyafet olursun. Yani demem oki. Makinanın otomatik neyi varsa kapat , Manuele al, Çekeceğin karenin karşısına geÇ, Dene deneyebildiğince. Merak etme en azından bunun sonunda her ne kadar hayyama düşmek varsada; balıklara yem olmazsın. Amma illede abi bana işe yarar bişey de dersen. Derimki " IŞIK, HIZ, AÇI." Bu uyumu yaptınmı gerisi kolay.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.