İçeriğe git

Lens seçimi İle ilgili

Recommended Posts

bız 4 arkadasız 2 mız nıkoncu 2 mız canoncu :) yenı bır sıte kuruyoruz fotografcılık uzerıne. tanıtım ve ınceleme amaclı lens satın alıyruz. sıtıde alım veya satım olmayacak ama. sadece fotograf tutkunlarına bılgı verme amaclı kuruyoruz. bunu belki kımse yapmaz ama bız cıddı anlamda bilgi paylasımının ucretlı yapılmasına sonuna kadar krsı olgumuz ıcın böylr bırsey yapmak ıstedık. sonrada bu aldıgımız lenslerı kullanmadıgımız ıcın yakın cevremıze karsız satıyruz. sonra bnm aklıma burası geldı. burdada ıyı dostlarım var ıhtıyacı olanlarda var paylaşmak ıstedım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumlarda bu tarz değilde tabiki elinizdeki lens'leri satabilirsiniz üst bölümde bulunan NT Market Bölümüne ilan açarak oradan satabilirsiniz..

Bu arada projenız dedıgınız gibi farklı bir açıdan bakmak gibi olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sosyal sorumluluk adına verdiğiniz mücadeleyi destekliyorum.. Tebrik ederim.. Elinizde bulunan lensleri Liste halinde buraya yazarsanız Güncelleme şeklinde takipte olabiliriz diye düşünüyorum..

Maksadınız ticaret olmadığı için NT market yerine buradan Listelenmesi bence daha uygun..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En kısa zamanda projenizi tamamlamanızı bekliyorum. Takiğçilerinizden biri olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Arkadaşlar. Birkaç lens fiyatları aşağıdaki gibidir.

fiyat almak istediğiniz marka model ve aralıgı bana bildirmeniz yeterli olacaktır arkadaşlar

bilginize.

Nikon AF-S Nikkor 50mm f/1.8G : 610 TL

Nikon AF Nikkor 50mm f/1.8D : 230 TL

Nikon AF Nikkor 50mm f/1.8D : 600 TL

Nikon AF-S Nikkor 50mm f/1.4G : 990 TL

Nikon AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR : 680 TL

Nikon AF-S VR Zoom-Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED :1150 TL

Nikon AF-S Nikkor 24-70mm f/2.8 G IF ED : 3700 TL

Nikon AF-S DX VR Zoom-Nikkor 55-200mm f/4-5.6G IF-ED : 550 TL

Nikon 55-300mm f/4.5-5.6 VR ED Lens: 750 tl

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.