İçeriğe git

İstanbul'da Gezilecek Yerler Yardım

Recommended Posts

İyi akşamlar,

Öncelikle 2 yıldır bir baraj inşaatında çalışıyorum Adana Kozanda. Son zamanlarda işlerimiz baya yoğun pek izin alamıyoruz ve çıkış alana kadar da izin alabileceğimi sanmıyorum haliyle artık bunaldık. çıkışlarda yaklaştı iş sonu haliyle. ŞÖyle bir planım var ve gerçekleştirebilirsek ne ala tabi sizde yardımcı olursanız daha memnun olurum. Mart ayı gibi çıkış alıp, alacağım tazminatın bir kısmı ile İstanbul gezisi yapacağım, ama İstanbul'u pek bilmiyorum İstanbul'a bir kere geldim o da sabah indim bir işim vardı sora sora Yeni Bosna'ya gittim işimi halletim sonra geri Esenler otogarına ve oradan geri geldiğimiz yere. Yani nereye gitmeliyim ne yapmalıyım nerelere mutlaka gitmeliyim nere mutlaka ne yemeliyim. Martın sonlarına doğru gitmeyi planlıyorum Bilet ayarlaya bilirsem Rihanna'nın konserine gitmekte istiyorum bir 5 günlük (5 Gün İstanbul'a yetmez ama ne yapalım ancak zaman kavramından bu kadarını ayarlayabiliyoruz). Galata ve Kız kullerine mutlaka gitmem lazım bunlar için zaman ve hangi saatlerde gitmem gerektiğini sÖyleybilirseniz,

ŞÖyle bir yardımcı olursanız memnun olurum

1. gün sabah fatih caami Öğlene doğru şurası akşama doğru kız kulesi

2. gün sabah taksim .... gibisinden

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbul da tanıdık arkadaş var her halde biliyordur çoğu yere nasıl gidebileceğimizi. Yanımda biri olacaktır ben şuraya götür diyeceğim o da götürecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim ilk aklıma gelenler

İstiklal Caddesi (mimari ve sokak fotoğrafları)

Büyükada (yerleşim yeri, köşkler ve tarihi binalar)

Galata Kulesi ve Galata çevresi

Eminönü (Yeni Camii ve diğer camiiler)

Sultanahmet (mimari ve insan fotoğrafları)

Heybeliada (Kiliseler, değirmen)

çamlıca tepesinde manzara fotoğrafları

Kız Kulesi fotoğrafları

Gülhane Parkı kireçburnu ahvali

Balat

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.