İçeriğe git

D7000 mi PENTAX K-5 mi?

Volkan Ceyhan

Recommended Posts

Sevgili forum arkadaşlarım, yeni bir makine alma sürecindeyim ve bu iki makine arasında kalmış bulunmaktayım. Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

..... alırdım çünkü şu sebepten veya .... almazdım şu sebepten dolayı şeklinde yazarsanız çok memnun olurum. Hemde benzer arayışlarda olan arkadaşlarımızında işine yarar..

http://kiyas.la/tr/fotograf-makinesi/karsilastir/Nikon-D7000-vs-Pentax-K-5

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim. Oldukça aydınlatıcı bir başlıkmış.

Linki atan arkadaşda pentaxcı oda pentaxdan nikona geçti ama hala pentaxo sever pentax benim çocukluk hayalimdi sadece compact makinesi ama karar senin biz nikoncuyuz iyice araşdır bak kararını ver ben 45 gün araşdırdım sonra aldım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Linki atan arkadaşda pentaxcı oda pentaxdan nikona geçti ama hala pentaxo sever pentax benim çocukluk hayalimdi sadece compact makinesi ama karar senin biz nikoncuyuz iyice araşdır bak kararını ver ben 45 gün araşdırdım sonra aldım..

Benim sadece Pentax'a karşı sempatim var. Kendimi Pentaxçı veya Nikoncu olarak görmüyorum.

Bütçemin yettiği en iyi olduğuna inandığım marka model ne ise onun tarafındayımdır.

Şuan K5 değilde D7000 kullanıyor olmamın tek sebebi, uzun süredir Pentax kullanmam ve farklı bişeyler denemek istemem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

piyasa devi olmak kolay bir zanaat değildir. buyuk pazarın oldugu pıyasalarda her zaman ıyı olan ayakta kalır ve devamlılı olur. bu her sektorde böylrdır. nıkon ve canonnun hala ciddi rakıpleri yok ıse bu onları pıyasadakı guvenılırlıgını ve buyuklugunun ıspatıdır. diğerleri figürandan başka birsey değildir bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.