İçeriğe git

D80 İle D300 Takas teklifi

Oğuz Ateş

Recommended Posts

Merhaba arkdaşlar öncelikler heskese kolay gelsin.Elimde Nikon D80 ve 18-105 VR lens var Body shutter sayısı 25.000 civarında ve ilk günkü gibi temizdir toz dahi yok kadar denecek kadar vardır.Bi tane de d300 var birisinde takas yapmayı düşünüyorum neyle derseniz D80 + 18-105 VR lens karşılığında D300 sizde başa baş takas yapmalımıyım.Neden takas yapmak istiyorsunuz derseniz üst model Body geçmek istediğimden dolayı takas düşünüyorum.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Merhaba arkdaşlar öncelikler heskese kolay gelsin.Elimde Nikon D80 ve 18-105 VR lens var Body shutter sayısı 25.000 civarında ve ilk günkü gibi temizdir toz dahi yok kadar denecek kadar vardır.Bi tane de d300 var birisinde takas yapmayı düşünüyorum neyle derseniz D80 + 18-105 VR lens karşılığında D300 sizde başa baş takas yapmalımıyım.Neden takas yapmak istiyorsunuz derseniz üst model Body geçmek istediğimden dolayı takas düşünüyorum.Teşekkürler.

Merhaba;

Siz D80 + 18-105 mm lensi vereceksiniz ve sadece D300 gövde alacaksınız. Sonra size bir lens lazım olacak. Bence makul bir çekim sayısındaysa takaslanabilir ama bu D300 sahibi neden D80 gövdeye geçmek istiyor anlamadım. Bir problem mi var D300' de.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabiki bir problem varmış gibi gozukuyor gibi ancak.. Dikkat etmek gerekir kafa kafaya takas edilicek bir model değildir. Kaldıkı bu bir D80 bir D90 bile değildir..

Dikkat etmekle testlere dayalı bir takas yapmakta fayda vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elindeki modelden daha kötü bir modele geçmek pek mantıklı gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

başa baş değil üstüne biraz para vermen gerekecek ama eğer başa baş değişiyorsa ve alacağın kişi tanıdık değilse bir problem olabilir. Şöyle bişi adamda mercedes var sende murat 131 adam sana mercedes verecek sende murat 131 gibi tabi kıyas biraz abes olabilir :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her hangi bi sorunu yok galiba içerikte takas teklifleri kabul edilir diyordu bende D80 ve 18-105 ile takas yaparmısın dedin oda makinenin durumu ne dedi bende durumu anlattım mesaj attım cevap vermedi daha.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.