İçeriğe git

Nikon D5000 Yazılım

Pervan

Recommended Posts

türkçe yazılımı bulup hafıza kartından atman gerek bilmiyorsan kurcalama ver bir servise foto tamırcısıne yapsınlar..ama 5000 de nıkon turkce cıkardımı bak onu tam bılmıyorum..servise sorman gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hem Türkçe yazılım hem de hafıza kartından kolayca yüklenebiliyor. Emini misiniz ?

Abi hafıza kartından fw güncelliyebiliyorsun kolayca demedim zordur tabikide :) ama 5000 nin turkce fw varmıdır ondan emın degılım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Abi hafıza kartından fw güncelliyebiliyorsun kolayca demedim zordur tabikide :) ama 5000 nin turkce fw varmıdır ondan emın degılım..

Bildiğim kadarıyla D5000' de Türkçe dil desteği yok. Olmayan dil desteğinin de kullanıcı tarafından yüklenmesi yine bildiğim kadarıyla hiçbir şekilde mümkün değil. Hiç duymadım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğim kadarıyla D5000' de TÜrkçe dil desteği yok. Olmayan dil desteğinin de kullanıcı tarafından yÜklenmesi yine bildiğim kadarıyla hiçbir şekilde mÜmkÜn değil. Hiç duymadım...

:blink: :blink: Karttan yuklenen neydi abiya benmi yanlış hatırlıyorum fw atılıyor diye biliyorum ben versiyon gÜncellerken nasıl yapıyorsun her versiyonu servisemi gÜncelletiosun yoksa karta yukleyıp flash yazar gibi boardamı yazıyorsun eger boarda yazıyorsan karttan okutupda mantıken bunada turkce fw yukleyıp okuttugunda olur he yok her guncel fw lerı servısde yapılıyorsa bılemem daha cunku gunelleme yapmadım ben cıkmadıgı ıcın :D bilemıyorum benımde sorularıma bir yanıt yazın bari bende bileyim nasıl oldunu. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.