İçeriğe git

Nikon D3000 ve Nikkor 18-55 f/3.5-5.6 G ED

DenizBil

Recommended Posts

Yemek fotoğrafı çekilecek.

Konu öyle açıldı öyle devam edildi.

Tecrübe değil de tahminlerime dayanarak söyleyeceğim şey ise teknolojik ürün alın.

Hazır çekim modları olan bir ürün.

öyle sanıyorum ki loş ortamlarda çekeceksiniz, iso performansı olan bişey alın.

Mesela Sony Nex5N gibi yada Ertan abi nin önerdiği Olympus lar gibi...

Alacağınız aynasız makinenin önüne hatta 24-28-35-50mm lenslerden manuel bir lens bile alınıp kullanılabilir.

Aynasız cihaz + manuel prime lens + küçük masaüstü tripodu bir bayanın çantasına rahatça sığar bile :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nikon D3000 ve Nikkor 18-55 f/3.5-5.6 G ED Lens ile ne kadar kaliteli doğa ve manzara çekimleri yapabilirim harici bir flaşa ihtiyacım olur mu daha yeni başladım fotoğraf çekmeye teknik olarak pek bir bilgim yok elimdeki makina ve lens başlangıç olarak yeterli mi? . çektiğim fotoğrafları düzenlemek için hangi programı kullanmalıyım ?

ben mi yanlış okudum ki arkadaş doğa ve manzara demiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.