İçeriğe git

Bolu'dan merhabalar.

Recommended Posts

Aranıza yeni katıldım arkadaşlar yeni nikon5100 aldım şuan BOLU FOTOĞRAF SANATI DERNEĞİ (BOFSAD) kursuma devam ediyorum hem kursun hemde sizin gibi usta olmuş arkadaşların abilerin yardımlarıla öğrenirim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni fotoğraf makinen öncelikle hayırlı olsun. Aramıza da hoş geldin. Bolu'ya sevgi ve saygılar. Kursta başarıların devamını diler. Sitede güzel karelerini bekleriz. Takıldığın yerde de soru sorarsan yardımcı olunacaktır. Araştırmacı ol. Sıkılma, yılma ve bol bol foto çek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir d5100 sahibi olarak ben de aramıza hoşgeldin der, herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olduğunda -bilebildiklerimiz ölçüsünde tabii- burada olduğumuz bildirmek isteriz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.