İçeriğe git

BENDE YENİYİM

Recommended Posts

Nikon D3100 18-55mm DX Kit 14 MP 3†LCD DSLR Dijital Fotoğraf Makinesi aldım yarın elime geçecek. normal fotoğraf makinası çok kullandım. ama dslr fotoğraf makinası hiç kullanmamıştım. inşallah öğrenebilirim. çünkü fotoğraf çekmesini çok seviyorum. hadi hayırlısı bakalım. buradaki konularda bayağı faydalı. bana çok yardımcı olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun bence o kadar merak etmenize gerek yok. Ben sizin yerinizde olsaydım şimdiden d3100 kullanma kılavuzunu indirmiş incelemeye başlamıştım :D

http://www.nikonturk.com/dosyalar/Nikon_D3100.pdf linkte burda buyrun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun bence o kadar merak etmenize gerek yok. Ben sizin yerinizde olsaydım şimdiden d3100 kullanma kılavuzunu indirmiş incelemeye başlamıştım :D

http://www.nikonturk...Nikon_D3100.pdf linkte burda buyrun.

hemen indirdim bile

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk kez dslr kullanacaklar için sade menulü bir makina. Menuler içinde kaybolup gitmeden seni geliştirir. ^^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun güle güle kullan öncelikle temel foto teknıklerını öğreneceğin bir kursa git gidemiyorsanda netten videoları izleyebilirsin. Hoş geldin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Nikon D3100 18-55mm DX Kit 14 MP 3†LCD DSLR Dijital Fotoğraf Makinesi aldım yarın elime geÇecek. normal fotoğraf makinası Çok kullandım. ama dslr fotoğraf makinası hiÇ kullanmamıştım. inşallah öğrenebilirim. ÇÜnkÜ fotoğraf Çekmesini Çok seviyorum. hadi hayırlısı bakalım. buradaki konularda bayağı faydalı. bana Çok yardımcı olacak

Hayırlı olsun. Ben de 4 ay önce aynısını aldım. Makinayı anlamak kavramak istiyorsan eger surekli forum sitelerinde gezmelisin. Okuyup inceleme yapmalısın Manuel degerleri ögrenerek cekim yapmalısın ama unutma zamanla ögrenirsin kötÜ cekim oluyor diye ÜzÜlme bende öyle kötÜ zannetmiştim ama iş makinanın ayarlarında bitiyor. Şimdiden bol sans.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lens'inizi biraz daha tanımanız gerekiyor Azime hanım.

Maksimum ve minimum çekim mesafesi aralıklarını bildiğiniz taktirde daha keskin sonuçlar alabilirsiniz.

Bol fotoğraflı günler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nikon D3100 18-55mm DX Kit 14 MP 3†LCD DSLR Dijital Fotoğraf Makinesi aldım yarın elime geÇecek. normal fotoğraf makinası Çok kullandım. ama dslr fotoğraf makinası hiÇ kullanmamıştım. inşallah öğrenebilirim. ÇÜnkÜ fotoğraf Çekmesini Çok seviyorum. hadi hayırlısı bakalım. buradaki konularda bayağı faydalı. bana Çok yardımcı olacak

http://www.nikonturk.com/konu/1337-kadraj-fotografcilik-egitim-videolari/ Ben buradan takip etmeye başladım. İSeyret uygula metoduyla ilerleyeceğim. Ayrıca videoları seyrederken makinan elinde olursa, öğrendiklerin daha iyi pekişir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Lens'inizi biraz daha tanımanız gerekiyor Azime hanım.

Maksimum ve minimum çekim mesafesi aralıklarını bildiğiniz taktirde daha keskin sonuçlar alabilirsiniz.

Bol fotoğraflı günler..

ilginiz için teşekkürler
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.