İçeriğe git

Üyelik İptali Google İndex Sorunu

Recommended Posts

foruma kendi adım ve soyadımla üye olduğum için google da bir arama yaptığımda diğer eski bir kaç forumda da gözükmesine rağmen direk ismim ve nikonturk öne çıkıyor

dolayısıyla kemal beye mesaj attım ismimi değiştirmemi söyledi lakin isim değişse de sorun devam ediyor..

dolayısıyla üyeliğimin iptalini benimle ilgili tüm konuların kapatılmasını rica ediyorum..

umarım yardımcı olursunuz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet Size Bunun Hakkında bilgi verdım ancak Şöyle bir sorun vardır google indexleme işlemını anlık şekilde yapmaz google'dan düşmeniz 1 haftayı bulacaktır..

Mantık olarak google botları sıtemızı sıklıkla ziyaret etmektedir. ve aynı sekılde sıtedekı verıleri gezecektir. ve bunu fazla sayıda yaparak bir önceki ısmınızın olmadığını fark ederek indexlemeden kaldıracaktır.

üyelık ıptalınızı ıstıyorsanız bununla ilgili işlem yaparım. Ancak google'dan sılınmesı konusunda elimden gelen hızlandırmayı yapabilirim..

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eyvallah amacım zaten forumdan kopmak değil daha önce gereksiz üye olduğum yada ismim geçen tüm forumlara mail attım çoğu kaldırdı ve kaldırmaya devam ediyor.. kemal dediğin gibiyse sorun yok bir hafta bekliyecez o zaman teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğim gibidir sistem bence elimden geleni yapıcam profil link'ini robot'dan eksik gösterek silinemesini sağlamaya çalışıcam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.