İçeriğe git

YongNuo YN560-II Profesyonel Kampanya

Recommended Posts

GP iyidir ama fiyat performans orantılıdır.

Bir çok kişinin kullandığı ve beğendiği Sanyo Enloop şuan kullanılabilecek en iyi pillerden.

Ben Energeizer 2450mAh kullanıyorum fazlası ile memnuum. Ayrıca Duracell 'in şarjlı pilleri de iyi ama pahalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

GP iyidir ama fiyat performans orantılıdır.

Bir çok kişinin kullandığı ve beğendiği Sanyo Enloop şuan kullanılabilecek en iyi pillerden.

Ben Energeizer 2450mAh kullanıyorum fazlası ile memnuum. Ayrıca Duracell 'in şarjlı pilleri de iyi ama pahalı.

yok çok pahalı değil ben battery gribe aldım 6 adet uygun gayet piyasada duracell..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belki piyasada uygun fiyatlı vs vardır. Ben hiç Duracell almadım, sürekli hepsiburada.com da karşıma çıktığı için ordaki fiyatlarına bakıyorum ve benim aldığım Energeizer dan pahalılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belki piyasada uygun fiyatlı vs vardır. Ben hiç Duracell almadım, sürekli hepsiburada.com da karşıma çıktığı için ordaki fiyatlarına bakıyorum ve benim aldığım Energeizer dan pahalılar.

oralar biliyorsun mocok yapıyorlar :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.