İçeriğe git

Sigma 18-35 F1.8 DX Lens.

Recommended Posts

18-35.jpg

Sigma bugün böyle bir bebek duyumuş.

öyle sanıyorum ki dünyada ilk zoom ve F1.8 lens miş.

vrvl6w.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.8 i görünce abow dedim ama fiyatı da abow dedirttir bence. Uzaktan bakıpta yetinecez gibi. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acaba yanlış mı yazıldı dedim ama öyle değilmiş. Hem zoom olacak hem de 1.8 diyafram. Etiketini merak ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acaba yanlış mı yazıldı dedim ama öyle değilmiş. Hem zoom olacak hem de 1.8 diyafram. Etiketini merak ediyorum :)

810 gram. Kiloyla satsalar 1100$ civarı :) Sigma 24-79mm f2.8 kadar ağır, çıkış fiyatı da bu kadar olur sonra 700-800lere düşer diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

FX için olsa 1000-1500$ dan aşağı olmaz düşüncesindeyim.

Ancak bu lens DX için.

1000$ lık makinem olsa, 1500$ neden lense para vereyim?

FX için çıkarsalar bu lensi anlayacağımda DX için bana pek akıl mantık işi gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Görüntü ve ağırlık konusunda biraz Carl Zeiss'a benzetmişler :P

Ama cidden böylesi bir objektifin hiç de ucuz olmayacağını düşünüyorum ve neden FX için değil de DX için çıkarılacağını da merak ediyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.