İçeriğe git

Kadraj - Fotoğrafçılık Eğitim videoları

Recommended Posts

mqdefault.jpg

Yusuf Kadri Şirinkan

- 1990 yılında Marmara Üniversitesi İletişim FakÜltesi Radyo-Televizyon-Sinema bölÜmÜnde lisans eğitimine başladı. - 1993/1995 yılları arasında TRT İstanbul Televizyonunda yardımcı yönetmenlik yaptı. - 1995-1999 yılları arasında Samanyolu Yayın Grubu bÜnyesinde çeşitli programlarda yapımcı ve yönetmen olarak görev aldı. - 1999-2012 yıllları arasında Samanyolu Yayın Grubunda Fotoğraf EditörÜ olarak çalıştı. - Mehtap Tv de yayınlanan Kadraj isimli Fotoğrafçılık programında Atölye bölÜmÜnÜ sundu. - Halen Zirve Üniversitesi İletişim fakÜltesinde öğretim görevlisi olarak çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende ilk yusuf abinin videolarıyla başladım bu işe desem yalan olmaz :D Hepsini tek tek pür dikatimle izlemişimdir. Çok faydalı ve yararlı bilgiler mevcuttur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende ilk yusuf abinin videolarıyla başladım bu işe desem yalan olmaz :D Hepsini tek tek pür dikatimle izlemişimdir. çok faydalı ve yararlı bilgiler mevcuttur.

aynen bende ^^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Maalesef bu adam da son zamanlardaki politik fırtınalarda sanat yerine siyasi tercihlerini medyaya pompalayınca eskisi kadar itibar göremez oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef bu adam da son zamanlardaki politik fırtınalarda sanat yerine siyasi tercihlerini medyaya pompalayınca eskisi kadar itibar göremez oldu.

Samanyolu grubu çok keskin bir u dönüşü yaptı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sene 2009. İndirimden D40 makinemi almışım ve dünyadan haberim yok. Bu adamın videolarını seyrederek bir şeyler yapmaya çalışmış, ilk bilgileri almıştım. Hala daha temel bilgi olarak tavsiye ederim yeni başlayanlara.

Siyasi görüş olarak ne kadar keskin bir düşünceye sahip olduğumu arkadaşlarım bilir. Burada önemli olan bence adamın siyasi görüşlerinden ziyade ne anlattığıdır. Bu noktada Mehmet hocaya katılmamak elde değil, .ünkü adamın wordpress blogundaki son yazı ''Merhaba dostlar sanırım bundan sonra burayı daha aktif kullanmaya başlayacağım, çünkü aldığım bir karar ile artık buraya okuduğum kitapları, incelediğim dergileri, internet sitelerini ve hayatta paylaşmak istediğim bir çok şeyi yazmayı düşünüyorum, unuttuğum zamanlarda bana hatırlatırsanız sevinirim.'' 21/11/2012 yılında yazılmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.