İçeriğe git

Forum Editörümüz Mehmet Köse, Mal varlığı beyanında bulundu...:)

Recommended Posts

Şu beyaz tetikleyici nasıl bişey Recep abi?

Ne gibi özellikleri var?

Eminim bir çok kişi merak ediyordur.

Bu aletin güzel fonksiyonları var :) HighSpeed Photo için . İşık yada ses ile makinayı tetikliyor. Yani balonun patlama anı yada yere düşen bir bardağın kırılma anını bununla yakalayabilirsin. Yada yanında gelen laser diyotlar arasından geçen bir nesneyi yakalamak için yada patlayan bir fişek , ampul vs gibi anlık şeyler. Menüsünde işık hassasiyeti , ses hassasiyeti ve ShutterLag değerlerini değiştirebiliyorsunuz. Bildiklerim bundan ibaret. :)

http://www.phototrigger.com/?page=gallery

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu aletin güzel fonksiyonları var :) HighSpeed Photo için . İşık yada ses ile makinayı tetikliyor. Yani balonun patlama anı yada yere düşen bir bardağın kırılma anını bununla yakalayabilirsin. Yada yanında gelen laser diyotlar arasından geçen bir nesneyi yakalamak için yada patlayan bir fişek , ampul vs gibi anlık şeyler. Menüsünde işık hassasiyeti , ses hassasiyeti ve ShutterLag değerlerini değiştirebiliyorsunuz. Bildiklerim bundan ibaret. :)

http://www.phototrig...m/?page=gallery

Güzelmiş o olay fiyat nedir abi birde hangi flashla sekronızelı kullanıyorsun en verim aldıgın flash hangisi?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzelmiş o olay fiyat nedir abi birde hangi flashla sekronızelı kullanıyorsun en verim aldıgın flash hangisi?

SB-700 ve 910 var her ikiside güzel güzel patlıyor.:) PixelTrigger TTL setim var onlarla senkron sorunu yok. Ebay fiyatı 199 $ Polonyalı bir vatandaşın imalatı sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sohbetimizde konumuz; Forum Editörlerimizden Mehmet Köse Üstadımızın mal varlığı beyanı... :)

Mehmet Köse Üstadımızla, yaptığımız sohbette; Sahip olduğu ekipmanların fotoğraflarını ilk kez benimle paylaştı. Bende kendisinden izin alarak, sahip olduğu tÜm ekipmanların fotoğrafını sizlerle paylaşmak istedim. Üstadımız 7 yaşından bu yana fotoğraf çekiyor.

post-1809-0-54012000-1367851584_thumb.jp

30.000 TL lik Ekipman var her halde orada allah daha çok versin.İnşallah ilerleyen zamanlarda bizimde böyle ekipmanlarımız olur.Şimdilik D80 +18-105 VR ile devam ediyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zenginin ekipmanı fakirin parmaklarını yorarmış, şöyle bir kendi ekipmanlarıma bakıyorum da , iyi ki 50 mm.1.8G lensimi almışım diyorum kendi kendime..

Yoksa Ekipman (larım) bile diyemeyecektim allah muhafaza..Çoğul eki kullanabilmek iÇin malumunuz mevcudun ; birden en az bir fazla olması gerek :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Dünya üzerinde ne kadar farklı insanlar var.

Biz makine, lens toparlarken millet neleri toparlayıp sergiliyor :D :D :D

http://www.red-alliance.net/forum/index.php?topic=11104.25

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsi manyak. Bazılarında susturucu da var.

Ben bir kaç sayfaya göz attım. Susturucular, kasaturalar, RPG ler, el bombaları, lazerler, dürbünler akla gelecek her türlü ekipmanı olan manyaklar var :D

çıldırmış ya bu millet.

Hadi bi insan silah alır, kendini korumak için vs 1 tabancayı anlarımda yani evinde RPG, sniper kalaşnikof niye saklarsın be adam :blink:

Yalnız hep aklımdadır bi poligona gidip gelişi güzel sıkmak :D

ömrü hayatımda askerlik dışında elime hiç silah almadım ama nedendir bilinmez ateşli oyuncakları seviyorum ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bir kaç sayfaya göz attım. Susturucular, kasaturalar, RPG ler, el bombaları, lazerler, dürbünler akla gelecek her türlü ekipmanı olan manyaklar var :D

çıldırmış ya bu millet.

Hadi bi insan silah alır, kendini korumak için vs 1 tabancayı anlarımda yani evinde RPG, sniper kalaşnikof niye saklarsın be adam :blink:

Yalnız hep aklımdadır bi poligona gidip gelişi güzel sıkmak :D

ömrü hayatımda askerlik dışında elime hiç silah almadım ama nedendir bilinmez ateşli oyuncakları seviyorum ^_^

Eyüpte poligon var 40 tl falan bir şarjör mermi ve silah kendin silah getirirsen 0.75 kuruş mermi parası sadece..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eyüpte poligon var 40 tl falan bir şarjör mermi ve silah kendin silah getirirsen 0.75 kuruş mermi parası sadece..

Mermi alınır çok para değilde silah falan yok.

Orada kiralıyorlarmı acaba?

Olayın prosedürünü bilmiyorum yoksa abone olurum oraya :D

Doğan abi 35mm F1.4 ün hiç örnek fotoğraflarını görebileceğimiz bir yer varmı?

Bu arada K10D ye 77mm daha bir yakışır ama oda abartı derece pahalı geliyor bana.

Sırf karakteri var diye 43mm ile birlikte aşırı pahalı bir lens bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada K10D ye 77mm daha bir yakışır ama oda abartı derece pahalı geliyor bana.

Dedimya yukarda silah falan alırsan bir şarjör 40 tl civarı 2 tl mermi başı alıyorlar. kendin getirirsen mermi parası 0.75 kurus ödersin sadece..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dedimya yukarda silah falan alırsan bir şarjör 40 tl civarı 2 tl mermi başı alıyorlar. kendin getirirsen mermi parası 0.75 kurus ödersin sadece..

http://asppoligon.com.tr/menuler.aspx?ID=11

Buldum gelen varmı B)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Portfolyomda çektiğim bazı fotoğraflar var.

K10D ile 70mm limited tercihe ettim keskinlik olarak 77 mm den daha iyi incelemelerde bunu gösteriyor. Ben memnunum açıkçası.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Portfolyomda çektiğim bazı fotoğraflar var.

K10D ile 70mm limited tercihe ettim keskinlik olarak 77 mm den daha iyi incelemelerde bunu gösteriyor. Ben memnunum açıkçası.

Selamlar

Web sitendeki fotoğrafları incelemiştim de abi orda neyle çekildiği belli değildi.

Şimdi 500px de gördüm hangileri 35mm miş.

500px ve diğer sitelerde bolca fotoğraf varda çok yanlıltıcı sonuçlarda çıkıyor o sitelerden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Web sitendeki fotoğrafları incelemiştim de abi orda neyle çekildiği belli değildi.

Şimdi 500px de gördüm hangileri 35mm miş.

500px ve diğer sitelerde bolca fotoğraf varda çok yanlıltıcı sonuçlarda çıkıyor o sitelerden.

Aklında sigma 35mm 1.4 art seriisi ile ilkili kalite yönünden soru işareti kalmasın. 1.4 te bile çok tatmin edici sonuçları mevcut.

Gövde kaliteside çok iyi.

Benim gibi pek geniş açı sevmeyen birine bile geniş açıyı sevdiren bir lens.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.