İçeriğe git

HDR Nasıl Yapılır. - MediaChance Dynamic Photo HDR

Recommended Posts

• 4 yıl sonra...
On 23.08.2010 at 02:08, Kemal Öztürk Turkoy yazdı:

Bu Video'lu Dersimizde HDR Programlarında En İyilerinden Olan "MediaChance Dynamic Photo HDR v4.65" Adlı Programda Nasıl HDR Yapılır Onu Anlattık.. Aşağıdaki Başlatma Fotoğrafına Tıklayarak İzleyebilirsiniz...

hdr_yapim.jpg

Not : Program'a Aşagıdaki Linkden Ulaşabilirsiniz..

MediaChance Dynamic Photo HDR INDIR

Videoyu hazırlarken hangi programı kullandınız sorabilir miyim? Konuşma balonları, imleçle birlikte yürüyen kırmızı bulut vs nasıl oldu?

Ben program anlatımları için genelde Camtasia kullanıyorum ama onda bu özellikler yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, gezginmimar yazdı:

Videoyu hazırlarken hangi programı kullandınız sorabilir miyim? Konuşma balonları, imleçle birlikte yürüyen kırmızı bulut vs nasıl oldu?

Ben program anlatımları için genelde Camtasia kullanıyorum ama onda bu özellikler yok sanırım.

Eski bir program Instant Demo Screen Recording 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Kemal Öztürk Turkoy yazdı:

Eski bir program Instant Demo Screen Recording 

Paylaşım için teşekkürler. 8.60.68 versiyonunu buldum, deneyeceğim. Eski dediniz ama Windows 10 uyumlu.

Belki ben de birkaç video hazırlar, foruma yararlı olurum.

Sevgiler, saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rica ederim @gezginmimar

Evet o versiyonda kullanabilirsiniz aynı özellikler mevcut hepsinde ben eski program derken programın çıkış yayınlanma zamanı anlamında söyledim çok eskiden beri kullanırım basit ama güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Kemal Öztürk Turkoy yazdı:

Rica ederim @gezginmimar

Evet o versiyonda kullanabilirsiniz aynı özellikler mevcut hepsinde ben eski program derken programın çıkış yayınlanma zamanı anlamında söyledim çok eskiden beri kullanırım basit ama güzel.

Verdiğim rahatsızlık için özür diliyorum ama imlecin ucunda bulut oluşturmayı bulamadım. Elimdeki studio versiyonu, tüm özellikler olmalı. Tanıtım videolarının hepsine baktım. Video oluştuğunda mouse oku normal görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@gezginmimar  Kayıt'a başlamadan önce Recording Options'da Record Mouse ve Smooth movement var bunlar işaretli olup olmadığına dikkat edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Kemal Öztürk Turkoy yazdı:

@gezginmimar  Kayıt'a başlamadan önce Recording Options'da Record Mouse ve Smooth movement var bunlar işaretli olup olmadığına dikkat edin.

Denemiştim onları, olmuyor. Bendeki versiyon bozuk belki.

Bu arada, Flashback diye bir program geçti elime, o da sade ve mouse efekti konuşma balonları vs kullanılabiliyor.

Yaklaşık 7 yıldır kullandığım Camtasia'da da bu özellikler varmış, ihtiyaç duymayınca dikkatimi çekmemiş.

Yardımlarınız için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.