İçeriğe git

Bu saatten sonra d3 alınırmı?

Fatih Akbörü

Recommended Posts

D3s vazgeçilmezim çünkü D4 ya da D4s.e verecek param yok :)

Her şey bir kenara bence makineyi elinize aldığınızda size zevk vermeli. Pro gövdeler bunu sağlıyor bence. Tamamen duygusal yani :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

d3x deneme fırsatım oldu yüksek iso makinesi değil onu söyleyim.Kullanan tanıdığım arkadaşımın yorumlarınıda aktarıyorum.Studio ortamında çok başarılı sonuçlar verdiğini söyledi.zaten sadece studioyada kullanıyor.Yapay ışık kaynaklarında para kazandıran bir model.Teknoloji nekadar ilerlerse ilerlesin 1 tane d3s istiyorum açıkçası.(bu ay sıfır d700 aldım:))bulduğuma bile inanamadım )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D3s vazgeçilmezim çünkü D4 ya da D4s.e verecek param yok :)

Her şey bir kenara bence makineyi elinize aldığınızda size zevk vermeli. Pro gövdeler bunu sağlıyor bence. Tamamen duygusal yani :)

size katılıyorum bazı kesim sonucun önemine vurguda bulunur...fakat bence,fotoğrafçılıkta ekipmanı benimsemenin ve bütünleşmenin önemi tartışılmaz.Böyle bir web platformuda olmazdı diğer türlü..:)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

d3x deneme fırsatım oldu yüksek iso makinesi değil onu söyleyim.Kullanan tanıdığım arkadaşımın yorumlarınıda aktarıyorum.Studio ortamında çok başarılı sonuçlar verdiğini söyledi.zaten sadece studioyada kullanıyor.Yapay ışık kaynaklarında para kazandıran bir model.Teknoloji nekadar ilerlerse ilerlesin 1 tane d3s istiyorum açıkçası.(bu ay sıfır d700 aldım:))bulduğuma bile inanamadım )

hayırlı olsun d700 ü kaça aldınız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.