İçeriğe git

Bu Site Hiç Toparlanmaz mı?

Recommended Posts

Arkadaş bu site ahalisi hiç mi toparlanmaz 2 muhabbet etmez, 2 çay içip geyik muhabbeti yapmaz :D

Siteye üye olduğumdan beri takip ediyorum etkinlik organizasyon sıfır.

Buluşalım, konuşalım, gezelim, ekipman değiştirelim, bilgi birikim transferi yapalım...

PC başında otur otur muhabbet et nereye kadar!

Ben yarın Eminönü, sirkeci, beyazıt, kabataş vs çevresinde olacağım.

Ya kabataş tan beyazıta, yada beyazıttan kabataşa ruh halime göre takılırım.

Gelecek kimse varsa özelden ulaşsın cep telefonumu vereyim buluşuruz.

Bak lensleri de kullandırtırım beleşe :D :D

Lensin başına bişe gelirse o an tahsil ederim o ayrı :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bir konu özeldende telefon numaranızı istiyorum. Kısmet se bir ara gelecem sizin memlekete gezer fotoğraf Çekeriz yanlız beni esenlerden alırsanız memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi eğlenceler size.

Buluşmadan resimler ve haberler bekliyoruz. ^^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 yazında buluşmak için TR'de kullandığım telefon numaramı siteye yazmıştım. Ne oldu biliyor musunuz? Ümit hoca o tarihlerde dÜnyanın bir cehennem köşesinde çalışmaktaydı ve ta oralardan beni aradı! Sonra İstanbul'dan Cem ile buluşabildik ÜskÜdar sahilde; Kemal başka bi yerdeydi, herkes bi yerlerde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Madem Gökhan kardeş böyle bir konu başlatmış, Haziran sonu gibi Türkiye'de olacağım. Hani olur da Antalya tarafında olan olursa iki dört oturur sohbet ederiz.

Temmuzun ilk haftasında falan İstanbul'a geçmeyi planlıyorum. Duruma göre o zaman bu sosyalleşme olayını yeniden konuşalım Gökhan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

özelden ulaşcam gökhan..şu sensör işini halletmem lazım ilk önce....

sensörün nesi var :D yarın müsait olursam gelirim gökhan hatta diğer bir arkadaş var siteden o pek girmez onlada irtibata geÇerim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle etkinlikler yönetim veya başka biri tarafında illa resmi olarak yapılması gerekmiyor arkadaşlar tabiki güzel bir konuya değindiniz işlerimin aşırı yogunlugu sebebi ile fotoğraf gezi etkinliği bile pek yapamıyorum ancak gecen seneki etkinliğimiz olan acarlar longozu tekrar yapmayı dusunuyorum..

Ama bu tür sohbet muhabbet toplantıları sitede en az 3 kişi bir ayara gelerek bile yapabilirsiz. Organize aşamasında toplanıp haberdar edebilirsiniz site ve duyuru açısından yarımcı olurum pazar günü güzel olabilir ancak bolu'da olacagım ogün. Ama Gökhan dedigi gibi müsait olan herkez gidip güzel bir ortam yapabilir.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sensörün nesi var :D yarın müsait olursam gelirim gökhan hatta diğer bir arkadaş var siteden o pek girmez onlada irtibata geÇerim..

Arkadaşta 85 mm vardı bende denemek iÇin ulu orta yerde söktüm değiştirdim 2-3 sonra fark ettim ki sensörümde toz var...F22 de 4-5 tane benek Çıkıyor..fotoğrafa karşı iştahım kapandı malzemeleri aldım ama kendimde temizleyemiyorum.Youtubede anlatmış ama benim makinede sensörün önü kapalı ızgara gibi bir filtre var sanırım 100 lira sıkışmış oraya...

00R5Oe-76465784.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşta 85 mm vardı bende denemek iÇin ulu orta yerde söktüm değiştirdim 2-3 sonra fark ettim ki sensörümde toz var...F22 de 4-5 tane benek Çıkıyor..fotoğrafa karşı iştahım kapandı malzemeleri aldım ama kendimde temizleyemiyorum.Youtubede anlatmış ama benim makinede sensörün önü kapalı ızgara gibi bir filtre var sanırım 100 lira sıkışmış oraya...

a>

makinen d80 mi? ben ızgara gibi bir şey görmedim ne tarz temizleme seti aldın?Tozsa kuru havayla gitmesi lazım f22 ye gündüzleri Çıkcanı sanmam o kadar takılma derim 100 lira iyi para temizleyebilirsin ben kendiminkini temizliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

makinen d80 mi? ben ızgara gibi bir şey görmedim ne tarz temizleme seti aldın?Tozsa kuru havayla gitmesi lazım f22 ye gündüzleri Çıkcanı sanmam o kadar takılma derim 100 lira iyi para temizleyebilirsin ben kendiminkini temizliyorum..

evet D80..F22 ye Çıkmazsın ama benim iÇin rahat değil..kıl oldum resmen..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyide bu LCD cleaner bunla sensör temizliyemezsin olmaz bu sakın uğraşma..

Yazıcıoğlundan aldım.alkolsüz olduğu için sensörde temizleyebilirsin dediler..zaten bir halta yaramadı..bekliyoruz öyle..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazıcıoğlundan aldım.alkolsüz olduğu iÇin sensörde temizleyebilirsin dediler..zaten bir halta yaramadı..bekliyoruz öyle..

Çubuklu özel solüsyonlu setler var onlardan kullanman gerekir iÇindeki tozsa zaten kuru hava püskürttünmü gider o istabuldaysan hayyama geÇ 5 tl ver temizlerler tozdur o havayla gider diye düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BÖyle etkinlikler yÖnetim veya başka biri tarafında illa resmi olarak yapılması gerekmiyor arkadaşlar tabiki güzel bir konuya değindiniz işlerimin aşırı yogunlugu sebebi ile fotoğraf gezi etkinliği bile pek yapamıyorum ancak gecen seneki etkinliğimiz olan acarlar longozu tekrar yapmayı dusunuyorum..

Ama bu tür sohbet muhabbet toplantıları sitede en az 3 kişi bir ayara gelerek bile yapabilirsiz. Organize aşamasında toplanıp haberdar edebilirsiniz site ve duyuru açısından yarımcı olurum pazar günü güzel olabilir ancak bolu'da olacagım ogün. Ama GÖkhan dedigi gibi müsait olan herkez gidip güzel bir ortam yapabilir.. :)

acarlar yerine yedi gÖller tarzı bir yer olmazmı dÖnüşte de gÖlcük olabilir ama herkesi aynı saatte toplamak organize etmek zor iş maddi manevi ama bir şekilde olsa 10 numara olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Trabzondan olan varsa ulaşabilir :)

çay içeriz bir iki bardak, belki biraz sohbet ve bolca fotoğraf.. :)

Boztepede olursa çay gelirim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.