İçeriğe git

Bu Site Hiç Toparlanmaz mı?

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...

3 haftadır bir Allah ın kulu gelmiyor :blink:

Sizi pusuya düşürüp böbreklerini çalacak değilim :D :D

Gelmek isteyen beni bulsun.

Telefonumu net ortamına yazmam sonra google yedekliyor.

Gökhan Yazıcı sebastian @ mobildepo.com foursquare adresim.

Aklıma geldikçe check in yaparım, ordan da nerden olduğumu görebilirsiniz.

Haydi ben kaçtım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarın Kabataş, Karaköy, Galata, Eminönü, Sirkeci, Gülhane falan fıstık oradan Yenikapı ya ordan da topuk inşallah.

ümidim yok ama gelen?

Simit ısmarlarım :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarın Kabataş, Karaköy, Galata, Eminönü, Sirkeci, Gülhane falan fıstık oradan Yenikapı ya ordan da topuk inşallah.

ümidim yok ama gelen?

ben de o bögede oluyorum ama pazar daha uygun olur

yani birlikte çekim yapalım sitede yeniyim ama bilgim var fotoğraf konusunda ( nikon d90) kullanıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ümidim yok ama gelen?

haha simit :D pazar olsa daha iyi katılım fazlaşabilir o zaman üsküdar tarafları çamlıca falan oraları çekmek lazım aslında..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pazar günü U20 dünya kupasına gideceğim akşam ama pazar günü evden çıkmak zor geliyor.

Öğlen 11 patlayana kadar kahvaltı, 12-1 arası sabah sporu sonra Ölü şekilde eve gel duş al falan biraz dinlen temizlik yap derken zaten akşam oluyor.

Ramazan olmasa haftaya üsküdar tarafına da gelirdim de oruçlu oruçlu heleki bu sıcaklarda dolaşmak pek bana gÖre değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pazar günü U20 dünya kupasına gideceğim akşam ama pazar günü evden çıkmak zor geliyor.

öğlen 11 patlayana kadar kahvaltı, 12-1 arası sabah sporu sonra ölü şekilde eve gel duş al falan biraz dinlen temizlik yap derken zaten akşam oluyor.

Ramazan olmasa haftaya üsküdar tarafına da gelirdim de oruçlu oruçlu heleki bu sıcaklarda dolaşmak pek bana göre değil.

yarın kuzguncukta çekime gidicem istersen haberleşelim. kafama nere gelirse pek bilmiyorum.

güneş tepemizde çekim yapamayız. haberleşelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yarın kuzguncukta çekime gidicem istersen haberleşelim. kafama nere gelirse pek bilmiyorum.

güneş tepemizde çekim yapamayız. haberleşelim.

yarin avrupa tarafinda kalmayi istiyorum simdi karsiya gecersem heleki uskidar tarafina halamlara gitmem gerekir oraya gidersemde mecburen kalmam gerekir.

kalirsamda tum gecem siyaset muhabbeti ve uydu kanali ayarlamak ile gecer ki oda isime gelmez :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yarin avrupa tarafinda kalmayi istiyorum simdi karsiya gecersem heleki uskidar tarafina halamlara gitmem gerekir oraya gidersemde mecburen kalmam gerekir.

kalirsamda tum gecem siyaset muhabbeti ve uydu kanali ayarlamak ile gecer ki oda isime gelmez :D

Ahahah :D uzunmus o olay :D o zaman başka bi zaman. Yapalım çekim Eminönünde güzel kareler çıkıyo ama çekimde esnafa sor ben sormadım turist taklidi ile kacmistim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Esnaf derken? :blink:

Esnafa neyi sorcam ki?

Bu arada Sultanahmet meydanına ramazan için böyle kulübe gibi dükkanların yapıldığı bir cadde gibi bişey yapılmış.

üstüde aydınlatmalı hep. Akşam çok güzel kare çıkar ama o kalabalıkta o kare çekilir mi?

Orası muamma işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Yok yahu kimse kimseyi neden aramamış anlamış değilim :( Bursa'dayım. Ayın 25'inden sonra Bursa da olan yada Bursa'ya yolu düşen fotoğraf sever dostlarımla bir çay içmek isterim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Gökhan Yazıcı ile Rize merkezde buluşup sohbet etme imkanımız oldu. Yoğun programımdan dolayı birlikte fotoğraf çekme eyleminde bulunamadık.

Ümit hocam ile İstanbul'da buluşup Hayyam Pasajı, Sultanahmet, EminönÜ, Kadıköy semtlerini gezdik, hocama meşhur köfte için çok teşekkÜrler.

Kemal'i aradık ama ulaşamadık.

post-1343-0-93983500-1377601950_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan Yazıcı ile Rize merkezde buluşup sohbet etme imkanımız oldu. Yoğun programımdan dolayı birlikte fotoğraf çekme eyleminde bulunamadık.

Ümit hocam ile İstanbul'da buluşup Hayyam Pasajı, Sultanahmet, EminönÜ, Kadıköy semtlerini gezdik, hocama meşhur köfte için çok teşekkÜrler.

insan haber veriryaa :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D

Yapalım bi program, NL den kalkıp gelmezsem ne olayım. Ama maalesef, TR deki arkadaşlar hep başka frekanslarda geziyor, birkaç isim hariç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Üstat Merhaba;

Seninle vakit geçirmek çok gÜzeldi. Daha fazla vaktimiz olmadığı için ÜzÜldÜm. Bir daha ki sefere daha uzun dolaşalım lÜtfen. Afiyet olsun köftenin lafı mı olur. Ayrıca kısıtlı vaktinden bana da bir pay ayırdığın için çok teşekkÜr ederim. Üstat haber veremedim ama D40X, Pazartesi teslim alınmış. Bilgine,

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu konuyu administrator arkadaşın düşünüp bir program hazırlayıp bizlere sunması gerek bence.Merkezi bir yerde toplanıp bir gezi düzenleyebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D

Yapalım bi program, NL den kalkıp gelmezsem ne olayım. Ama maalesef, TR deki arkadaşlar hep başka frekanslarda geziyor, birkaç isim hariç.

ya gelmişin gitmişin bile haber bile vermiyorsun ordan burayamı gelicen bir daha :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende dün gece İstanbul'a geldim, şimdi işimin başındayım :(

Bu tarz konuları admin yada yetkili birinin düzenlemesine gerek yok.

Ben şuraya gidiyorum gelen varsa takılsın peşime diye 2-3-5-10 kişi toparlanılabilir.

İllaki 10-15-20 kişi toparlanıp hadi Bolu ya gezmeye gidelim diye bir organizasyona gerek yok.

2 çay, 3 muhabbet, 5 fotoğraf yeterli...

Mehmet Abi senden sonra havalar düzeldi.

2 kez Ayder'e çıktım. Gerçi aile ve yiğenle birlikte çıktığım için çok dolanamadım oralarda ama pazar akşamı yalnız Ayder'e çıkıp konakladım, p.tesi sabahı da Kavrun yaylasına çıktım müthiş bir yer!

Göllere doğru yürümeye başladım ancak rakım 2500 olunca ne derman kaldı ne nefes!

Hayatım boyunca böyle yorulduğumu bilmem.

Seneye kısmetse hedefim, Kavrun'a gidip 1 gece konaklamak sabah erken saatte göle yürüyüşe çıkmak.

Ben öğlen sıcağında çıktığım için kolum bacağım komple amele yanığı oldu :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.