İçeriğe git

Merhabalar

Mert

Recommended Posts

Aranıza National Geographic sayesinde katıldım dergiyi aldım yanında A'dan Z'ye Seyahat Fotoğrafçılığı mini dergisi hediye olarak verildi ve arkasında forum adresini gördüm hemen katıldım. Bende fotoğraf hastasıyım özellikle her anı ölümsüzleştirmek istiyorum ama malesef makinem yok almayı düşünüyorum fakat kötü bir şey olmasın diyorum acayip pahalılar ve sadece kredi kartına taksitlendirme yapıyorlar.

Bana önerebileceğiniz idare edecek kadar güzel, ucuz bir makine önerir misiniz ? Ve taksit seçeneği olan bir yer :)

Saygı ve Sevgilerimle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Taksit seçeneğini herkes yapıyor ancak kredi kartına.

Kredi kartım yok, çek senet işine gircem diyorsan Evkur tarzı yerler var ancak sıkıntı şu ki 1000TL lik kamera 3000TL ye satılıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Taksit seçeneğini herkes yapıyor ancak kredi kartına.

Kredi kartım yok, çek senet işine gircem diyorsan Evkur tarzı yerler var ancak sıkıntı şu ki 1000TL lik kamera 3000TL ye satılıyor :)

İşte orası da var o yüzden soruyorum. Kredi kartım yok ama öyle aniden verebileceğim param da yok ancak taksit.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

400 TL biraz az. Bir miktar daha birikim yapmanızı tavsiye ediyorum..

Yada DSLR Like makine alabilirsiniz. Forumumuzdaki kullanıcıların büyük çoğunluğu DSLR kullanmaktadır. Buradan şu sonucu çıkartmayın Dijiatal makineleri hakir görmüyoruz bilakis önce o makineleri alarak kendinizi geliştirmeniz taraftarıyım. Ama şunu alın yada bunu alın diyemeyecek kadar uzak kaldım DSLR like makine sınıfına .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

400 TL biraz az. Bir miktar daha birikim yapmanızı tavsiye ediyorum..

Yada DSLR Like makine alabilirsiniz. Forumumuzdaki kullanıcıların büyük çoğunluğu DSLR kullanmaktadır. Buradan şu sonucu çıkartmayın Dijiatal makineleri hakir görmüyoruz bilakis önce o makineleri alarak kendinizi geliştirmeniz taraftarıyım. Ama şunu alın yada bunu alın diyemeyecek kadar uzak kaldım DSLR like makine sınıfına .

Bende aniden Profesyonel makine alma taraftarı değilim alışması zor olacağı için çabuk sıkılacağımı düşünüyorum. Peki DSLR makine olarak ne önerebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fazla bir seçeneğiniz yok.

Kredi kartsız taksitlik alışveriş pek mümkün değil.

Belli miktar bir paranız da yoksa ve illa bende yapıcam, çekicem falan diyorsanız.

Ben olsam ;

1000TL lik kameraya 3000 TL vereceğime 1500TL bankadan ihtiyaç kredisi alır 1750TL olarak geri öderdim.

Ancak ben olsam, kişisel zevklerim için durduk yere borca girmem oda ayrı bir konu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fazla bir seçeneğiniz yok.

Kredi kartsız taksitlik alışveriş pek mümkün değil.

Belli miktar bir paranız da yoksa ve illa bende yapıcam, çekicem falan diyorsanız.

Ben olsam ;

1000TL lik kameraya 3000 TL vereceğime 1500TL bankadan ihtiyaç kredisi alır 1750TL olarak geri öderdim.

Ancak ben olsam, kişisel zevklerim için durduk yere borca girmem oda ayrı bir konu.

Aynısını bende düşünüyorum kişisel zevk için borca girilmez tek çare olarak dediğiniz gibi evkur vb. şirketlerden almak kalıyor ki fiyat olarak da iyi bir kazık yiyoruz.

Şu para konusu yüzünden hep hayallerimden vazgeçiyorum çok zoruma gidiyor. :) Neyse ancak fotoğraflara bakmak ile yetiniriz. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

400TL ye kamera falan almayın. Az daha bekleyin, sıkın dişinizi 500-600TL ye Samsung GX10 veya Pentax K10D alın.

Bari adam akıllı bir kameranız olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.