İçeriğe git

Her Gittiginiz Yere makinenizi götürüyormusunuz..!

Recommended Posts

Arkadaşlar aklıma geldi de sormak istedim sadece konu başlığında belirttiğim gibi her gittiniz yere makinenizi götürüyormusunuz.Yoksa sadece hafta sonra makinenizi alıp plan yapıp fotoğraf çekmeyemi gidiyorsunuz.Yada götürdünüz bi kaç resim çektiniz bugün de güzel poz yakalayamadık dediklerimiz oldumu hiç ? Evet arkadaşlar yorumlarınızı alalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynasız makine kullansam muhtemelen hemen hemen her gittiğim yere kameramı getirirdim ancak D7000 + bir çuval lens kullanınca taşımak heleki kullanamıyacağımı bildiğin halde taşımak hamallıktan öteye gitmiyor.

çok sıradan rutin bir yaşamım var.

-"Ya geçen bir woswos dan 4 tane fil çıktı. Görmen lazımdı!" diyen tiplerden değilim malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çokluktan ziyade ağırlık önemli.

Ben sadece Gövde + 80-200 ü bile alsam (Çantasız) belli bir süreden sonra taşıma problemi yaşarım.

Bizim makineler pek sürekli yanda taşımalık değil.

Aynasızlar daha uygun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çokluktan ziyade ağırlık önemli.

Ben sadece Gövde + 80-200 ü bile alsam (Çantasız) belli bir süreden sonra taşıma problemi yaşarım.

Bizim makineler pek sürekli yanda taşımalık değil.

Aynasızlar daha uygun.

SLR zevkini de diğerleri vermiyor ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet, her yere yanımda götürüyorum, iPhone 4 :D

Genelde Nikon V1 yanımda oluyor, pek de küçük sayılmaz ama DSLR'den daha küçük olduğu kesin. Eğer gidelecek yer ile ilgili biraz bilgi varsa bu kez D5100+18-55mm yanımda oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşlerimi etkilemeyecek düzeyde ayırabilecek azda olsa zaman yaratabiliyorsam, Cihazımı yanıma almaya gayret gösteriyorum. Onun dışında Note 2 yeterince idare ediyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan abime katılıyorum. anca beraber kanca beraber :) ben gezerken onun evde yatmasına gönlüm razı olmaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 adet Sırt çantam var, bir adet postacı tipi olanı var. hepside laptop bölmeli, her daim makinem ve ipadim yanımda. günübirlik postacı tipi olanla tek makine ve o günkü psikolojime göre bir lens, gezilere v.s giderken sırt çantamla tam techizat giderim. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence de yanında minimalize edip götürmek lazım.Ne zaman neyin çıkacağı belli olmaz.

Gerçi bende s3 var.Fotoğraf makinesi değil ama yerine göre fazlasıyla iş görüyor.Belki sanatsal fotoğraflar değil ama anı durduran güzel kareler yakalamak için oldukça yeterli.

Makro da dahil güzel fotoğraflar çekiyor.

859920130611_114206.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 adet Sırt çantam var, bir adet postacı tipi olanı var. hepside laptop bölmeli, her daim makinem ve ipadim yanımda. günübirlik postacı tipi olanla tek makine ve o günkü psikolojime göre bir lens, gezilere v.s giderken sırt çantamla tam techizat giderim. :rolleyes:

Postacı tipi olanlar günlük kullanımda çok iyi oluyor gerçekten.

Bende vardı, sağında solunda koruyucu destekler yok bu işe yaramaz diye sattım gittim lowerpro nun omuz çantasını aldım, buda hayvan gibi!

Otobüse falan bindinmi yürünmüyor bile.

En iyi bende kendime body + 2 lenslik bir postacı çantası bulayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alsamda kullanacak zaman bulamam dediğim zaman almıyorum sadece. o da ender zaman oluyor. Onun dışında hep yanımda hava kararmadan dönecek isem tripod almıyorum akşama kalacak isem tripodumu da yanıma alıyorum. ^^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm ekipman olmasada DSLR makinam ve fix 2 lensim ufak çantam ile yanımdadır çogu zaman ayrılmaz benden :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arada bir izne gittiğimde yanımda götürüyorum yoksa şantiyede çoğunlukla dolapta duruyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.