İçeriğe git

nikon d3100 son çekilen fotoraflar acılmıyor

Ahmet Işkın

Recommended Posts

arkadaşlar az önce cekmıs oldugum fotorafları bılgısayara atıcaktım pc ye bağlayınca acılan dosyada böyle nasıl desem yabancı harfler fln cıktı klasörler olsun bilinmeyen dosya olsun ama sadece bu gun cekktıklerım oldugunu düşünüyorum daha önce cektıklerımde hıc bısey yok sebebı ne olabilir makineyle ilgili bi problemmı var ???

mecbur kartı bicimlendırdım ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yha bıde ben makıneyı kapatmamıstım dalgınlıgıma gelmıtı ondanda olabilirmi ?? sonra dan farkına varmıstım

olmaz makine zaten bekleme konumuna geçer deklanşöre yarım basınca devreye girer bekle bak vizorden dijital yazıların kaybolduğunu gorursun yarım basınca tekrar devreye girer onla bir ilgisi yok vırus yemişsin buyuk ıhtımal..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.