İçeriğe git

Tam Kare Algılayıcı Gövdelerin Arkasndan Atıp Tutma!

Recommended Posts

D600 için detaylı güvenilir bir inceleme varmı?

Tüm fotoğraf sitelerinde var evet ancak onların objektifliğine inanmıyorum.

Ken amca da kendince çalıp oynuyor, her dediğine güvenilmiyor.

Birde ken amcanın sitesinde şöyle bişey okudum.

Portion of frame served by AF points

D7000 , D700, D800 için küçük D600 için çok küçük demiş burada tam olarak bahsettiği husus nedir?

Muhtemelen af noktasının vizör alanın kaplamdığını belli bölgeyi foucladından yakınmış tam kaplasa heryer focuslanırdı gibilerinden demiştir....Af noktalarının ufaklığını söyleyeceğini sanmıyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D600 için detaylı güvenilir bir inceleme varmı?

Tüm fotoğraf sitelerinde var evet ancak onların objektifliğine inanmıyorum.

Ken amca da kendince çalıp oynuyor, her dediğine güvenilmiyor.

Birde ken amcanın sitesinde şöyle bişey okudum.

Portion of frame served by AF points

D7000 , D700, D800 için küçük D600 için çok küçük demiş burada tam olarak bahsettiği husus nedir?

Tahir Yıldız güvendiğim bir isim bloğun da ki incelemelerini tavsiye ederim

http://tahiryildiz.com/nikon-d600-geldi-ilk-izlenimlerim/

http://tahiryildiz.com/nikon-d600-ve-tamron-24-70mm-f2-8-vc-incelemesi/

http://tahiryildiz.com/hangi-full-frame-neden-nikon-d600u-sectim/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhtemelen af noktasının vizör alanın kaplamdığını belli bölgeyi foucladından yakınmış tam kaplasa heryer focuslanırdı gibilerinden demiştir....Af noktalarının ufaklığını söyleyeceğini sanmıyorum :D

Valla bende o AF noktalarının vizörde kapladığı yer olarak anladım. Yani o vizörde gördüğüm kareler daha ufak sanırım.

Ve bence güzel bişey bu.

Tahir Yıldız güvendiğim bir isim bloğun da ki incelemelerini tavsiye ederim

http://tahiryildiz.c...k-izlenimlerim/

http://tahiryildiz.c...-vc-incelemesi/

http://tahiryildiz.c...n-d600u-sectim/

Abi Tahir Yıldızı yaklaşık 2 saat kadar önce google vasıtasıyla tanıdım.

Web sitesinden başlıklar;

*En iyi photoshop programı nedir? (photoshop programı! En iyi futbol oyunu demek yerine en iyi PES maçı hangisidir demek gibi olmuş.)

*Basit giyim önerileri: Tshirt kombinasyonları ( :) )

*ALS-MNH Hastalığı Nedir? ( Yok artık yani)

Ayrıca sitede liseli gibi twiter hesabını koyup takipçim şu kadar bu kadar diye paylaşması bende hiçde sözüne inanılır biri gibi görünmedi.

Okumadım gerçi incelemesini, site böyle renkli cıvıl cıvıl gelince garibime gitti sağa sola bakında okumamaya karar verdim.

O zatı muhterem hakkında yanılıyorsam birisi düzeltsin lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla bende o AF noktalarının vizörde kapladığı yer olarak anladım. Yani o vizörde gördüğüm kareler daha ufak sanırım.

Ve bence güzel bişey bu.

Abi Tahir Yıldızı yaklaşık 2 saat kadar önce google vasıtasıyla tanıdım.

Web sitesinden başlıklar;

*En iyi photoshop programı nedir? (photoshop programı! En iyi futbol oyunu demek yerine en iyi PES maçı hangisidir demek gibi olmuş.)

*Basit giyim önerileri: Tshirt kombinasyonları ( :) )

*ALS-MNH Hastalığı Nedir? ( Yok artık yani)

Ayrıca sitede liseli gibi twiter hesabını koyup takipçim şu kadar bu kadar diye paylaşması bende hiçde sözüne inanılır biri gibi görünmedi.

Okumadım gerçi incelemesini, site böyle renkli cıvıl cıvıl gelince garibime gitti sağa sola bakında okumamaya karar verdim.

O zatı muhterem hakkında yanılıyorsam birisi düzeltsin lütfen.

Ben kendisini baya bir izledim hem fotoğrafçı hemde satış yapıyorlar sağlam bir firma sirkecide web sitesi mevcut geçende yan tarafta yemeğe gelmişdi onun tanıtımları hep öyledir. :D focus sistemini kullanabilirsen zaten her noktaya istediğin focusu yaparsın adamlar zaten bilmıyormuydu bunu tam vizöre yapmayı elbet vardır bir sebepleri düşünerekden zaten alan deriğinliğini ayarladınmı manzara çekerken manuel focusla netlik yapıyorsun gayet net neden yakınmış o amca anlamadım. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Webden tanıyorum, ders verdiğini öğrendim. Bazı yazılarını okudum, tabii her yazdığına katılmıyorum, bu normal, genel manada bu işi bir miktar biliyor, ama ders verebilecek seviyesi var mı bilmem. Hatta başka şehirlere gidip, otellerde kalıp, fotoğraf gezileri şeklinde ders veriyormuş. Farklı ve ilginç bir durum. Websitesi de cabası.

özetle, bana göre değil :) Ama yurdum insanına yetiyor demek ki. Marankiler bu ülkede para kazanıyorsa bu adam haydi haydi kazanır, hakkıdır da.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Blogtaki diğer yazılara neden takıldınız anlamadım ? doğru linkleri verdim halbuki , Adam sonuçta bu işle uğraşıyor ve sanıyorum ki dilimizde yazılmış tek inceleme ve bizimde zamanında düştüğümüz çelişkilere düşmüş kararını vermiş ve bunları yazmış , canontürk'ün kurucularından bildiğim kadarı ile bu satede Yusuf Kadri Şirinkan ile tanışıklığı var ve bu yüzden Gaziantepte bir portre çekim etkinliği düzenlemişler Mehmet beyin kastettiği durum , ha bu arada kişi ile tanışıklığım vs. yoktur bu konu da ne kadar bilgisi vardır yoktur vs. bilmem , Bu iş ülkemizde malesef kim kendini satarsa onun işi durumunda ünlü bir düğüm fotoğrafçımızın 4.5 saatlik bir seminerine katıldım adam 4 saat kendi reklamını ve ürünlerini pazarlamaya çalıştı , daha iyisi olana kadar malesef elimizde bunlar var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben zaten araştırma isterken illaki Türkçe kaynak olsun istemedim abi.

Sen paylaşmadan 1-2 saat önce google dan buldum. Okuyordum sayfa aşağı doğru inince sağda fotoğrafı dikkatimi çekti bu ne lan dedim kendi kendime.

Baktım twiter hesabını eklemiş, beni takip edenler vs şu bu.

Siteye biraz bakındım adam "tişörtler hakkında dahi" yazı yazabiliyorsa bu adamın ben bilgisinden şüphe ederim dedim kendi kendime.

Bende her konuda yazı yazarım. Aklına gelebilecek her konuda 3 cümler kurar bir yazı ortaya dökerim ancak bu benim o konuda uzman olduğum anlamına gelmez.

Google herhangi bir Nikon makine veya lens yaz, direk karşına çıkacak kişi Ken Rockwell dediğimiz aile babası :D

Adam iyi güzel yazıyorda yani 3 satır okuduktan sonra bu adam taraflı, at gözlüğü takmış o şekilde yazıyı kaleme alıyor hissediyorum.

Bu sebepten o elemandan da soğudum, yani okuyorum ama okuduğumu teyit için bir iki kişiden daha duymam gerekiyor.

O bakımdan Ertan Abi yi tebrik ediyorum. Kendi şovunu yapmadan, bizim Türk insanı için biraz fazla uzun yazsada (zaten ingilizce yazsa şuan burada olmazdı diye düşünüyorum), az biraz Canon sempatizanlığı sezsem de yinede tarafsız yazıyor. Ve hiç bir incelemede bahsedilmeyen gerekli, gereksiz bir sürü detay veriyor.

Tahir kardeşimizin yazısını okumadım ancak eminim genel tanısı şudur;

D600 şöyle iyi, böyle iyi, öyle iyi, şu kötü ama bu iyi... Bu iyiler hiç bitmez.

Sonuç olarak gaza gelip alırsın D600 ü ve kargo dayken dünyanın en iyi kamerasını aldığını sanırsın. Halbuki eline ulaştığında hiç de öyle olmadığını görürsün.

Toplamda kendime ait sadece 3 gövdem oldu ama elimden Pentax dahil 20-30 dan fazla lens gelmiş geçmiştir.

Her lensi almadan önce saatlerce günlerce inceleme okumuşumdur. Lensi elime aldığımda o incelemelerdeki anlatılanların faso fiso olduğunu çok gördüm.

Mesela Ken amca FX ile gelen GiT lens kaçtı 24-85di sanırım. Onun için "this is a great lens!" diyor. Ya bi git işine Ken amca git çoluğun çocuğunla uğraş!

GiT lens işte adı üstünde. Evet iyi, kesinlikle alınıp ben bunu aştım bu bana yetmiyor denecek lens değil ancak GREAT de değil yemeyin bizi.

Gerçi şimdi tekrar düşününce sonuçta herkese açık bir platformda adam bişeyler yapıyor.

Bilgi olarak benden aşağdaki adamda oraya bakıyor, benden yukardaki de bakıyor.Böyle de düşününce adamın great demesi normal gibi :D

Boşuna giydirdik adamcağıza :D

Sonuç olarak detaylı inceleme varmı yine başa döndük :D

Dpreview in inceleme sistemini falan çok beğeniyorum ama hem tarafsızlığına güven olmuyor hemde karşılaştırma testlerinde misal Pentax K7 veya ne bileyim Canon 550D bile herhangi bir FF makineden iyi sonuç gösterebiliyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Webden tanıyorum, ders verdiğini öğrendim. Bazı yazılarını okudum, tabii her yazdığına katılmıyorum, bu normal, genel manada bu işi bir miktar biliyor, ama ders verebilecek seviyesi var mı bilmem. Hatta başka şehirlere gidip, otellerde kalıp, fotoğraf gezileri şeklinde ders veriyormuş. Farklı ve ilginç bir durum. Websitesi de cabası.

özetle, bana göre değil :) Ama yurdum insanına yetiyor demek ki. Marankiler bu ülkede para kazanıyorsa bu adam haydi haydi kazanır, hakkıdır da.

Abi bu çocuk düğün fotoğrafcısı eminönünde sağlam bir firmada çalışıyor satış yapıyor firmanın bir bölümüde stüdyo ordada ürün tanıtım videosu çekip youtube koyuyorlar tanıtımları biraz gariptir. :D Youtube de fotografium yazarsanız elemanın tanıtımlarını görürsünüz..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkçe içerikli sitelerin olması iyi birşey. Artık insanlar kitap almıyor, hemen Google'a sarılıyor. Fotoğrafla ilgili Türkçe internet sitesi sayısı az ve içerik zayıf olduğu için mecburen forumlara yöneliyorlar, asıl tehlike de zaten forumlarda :)

- Meraba, 1000 TL param var DSLR almak istiyorum ne alıyım?

- 5DMarkII al süper bokehi varmış hem de video çekersin.

Komik ama gördüğüm bir diyalog.

Bascek bu konuda öncü sitelerden bence. Yalçın Aydın sayesinde fotoğraf "farkındalığı" oldu biraz. Güzel yazıları var Yalçın'ın. Dili basit, hem giriş hem orta seviyede. Keşke devam edebilseydi.

Fotokritik'i severdim mesela. Mehmet Hoca'yı oradan da hatırlıyorum. Aklı başında birsürü insan vardı, sonradan o oldu bu oldu derken forum saçmalaştı, ve zaten galiba satıldı ve iyice beter oldu.

Türkiye'de fotoğrafçılık hala emekleme döneminde olduğu için biraz diyafram-ISO bilen adam ders verebiliyor. Tahir için demiyorum, genel anlamda söyledim. Tahir'in yazıları birkaç sene önceye göre daha iyi sanki. İlk başlarda "inceleme" adı altında makinenin özelliklerini veriyordu sadece, şimdi daha pratik şeyler de yazıyor (örneğin T-shirt kombinleri :) ).

Bu işe gönül vermişsen, internet siten varsa ve birşeyler yazıyorsan, önce "diğerleri" ne yazmış onu görmen lazım. luminous-landscape, imaging-resource, dpnow, Thom Hogan, belki Ken Rockwell, Ming Thein, Bob Atkins vs.. gibi tanınmış insanların ve sitelerin yazılarını derinlemesine okuyup "bu adamlar neden bahsediyor böyle" diye düşünmeden yazmaya başlarsan olmaz. DPReview Amazon'dan sonra popüler tarafta kalıyor ama onların yazıları bile belli bir kalitenin üzerinde. Amateur Photographer'da arada çok ciddi incelemeler çıkıyor, özellikle objektifleri inceleyen amca (şimdi adını hatırlayamadım) mükemmel. Geçen seneye kadar yazıyordu, şimdi hala yazıyor mu bilemiyorum. Böyle adamları okudukça kendi kendime "cahillik zor iş" diyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Blogtaki diğer yazılara neden takıldınız anlamadım ? doğru linkleri verdim halbuki , Adam sonuçta bu işle uğraşıyor ve sanıyorum ki dilimizde yazılmış tek inceleme ve bizimde zamanında düştüğümüz çelişkilere düşmüş kararını vermiş ve bunları yazmış , canontürk'ün kurucularından bildiğim kadarı ile bu satede Yusuf Kadri Şirinkan ile tanışıklığı var ve bu yüzden Gaziantepte bir portre çekim etkinliği düzenlemişler Mehmet beyin kastettiği durum , ha bu arada kişi ile tanışıklığım vs. yoktur bu konu da ne kadar bilgisi vardır yoktur vs. bilmem , Bu iş ülkemizde malesef kim kendini satarsa onun işi durumunda ünlü bir düğüm fotoğrafçımızın 4.5 saatlik bir seminerine katıldım adam 4 saat kendi reklamını ve ürünlerini pazarlamaya çalıştı , daha iyisi olana kadar malesef elimizde bunlar var

Arkadaşlar, siz bu şahsın şu andaki websitesine göre konuşuyorsunuz. Ben bunu 2009-2010'larda okudum, o dönemde il il gezip otobüs ve otel parasını müşteri/müşterilere ödeterek ders veriyordu.

E zaten işin içinde Şirinkan varsa daha başka bi şey söylemeye gerek yok :) Belgeselci Cemal Gülaş'ın fotoğraf nedir sorusuna cevap veremeyen Şirinkan nedense son dönemde fotoğrafçı ve eğitmen olarak belli bir kesim tarafından çok tutuldu!

Neyse, nabza göre şerbet veriyorlar demek ki. Allah kolaylık versin TR'de oturan, Türkçe kaynak ve bilgi arayanlara.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar, siz bu şahsın şu andaki websitesine göre konuşuyorsunuz. Ben bunu 2009-2010'larda okudum, o dönemde il il gezip otobüs ve otel parasını müşteri/müşterilere ödeterek ders veriyordu.

E zaten işin içinde Şirinkan varsa daha başka bi şey söylemeye gerek yok :) Belgeselci Cemal Gülaş'ın fotoğraf nedir sorusuna cevap veremeyen Şirinkan nedense son dönemde fotoğrafçı ve eğitmen olarak belli bir kesim tarafından çok tutuldu!

Neyse, nabza göre şerbet veriyorlar demek ki. Allah kolaylık versin TR'de oturan, Türkçe kaynak ve bilgi arayanlara.

Abi ilk temel eğitim videolarını şirinkandan izledim kursa gittiğimde zaten bilnçli gitmiştim videolarda baya birşey anlattı şirinkan antepde üniversitede fotoğraf bölümü hocası bildiğim kadarıyla lakin bilmeyen birini koyarlarmı? tarafsız konuşuyorum örneğin bu sitedeki Fatih mecitinde şirinkanla bazı sohbetleri olmuştur..Birde o video nerede abi merak ettim bulabilirmisin ve senesi kaç acaba? Birde o dönemlerde bilmeyebilir sonradan öğrenmişde olabilir he bilmiyen adamın belgeselde ne işi var oda tartışılır tabi..Birde bazı insanlar belgesel ve tv karşısında konuşamıyabilirler normal ortamınada bakmak gerekir diye tarafsız bir şekilde düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi video Gökhan? Benim yazdıklarımdan videoyu nasıl çıkardın?

Şirinkan'ı çok eskiden beri takip ederim, ne olduğunu, ne olmadığını da bilenlerdenim. Bir yerlerde hoca olabilmek için artık yeterlilik aranmıyor TR'de maalesef. Yeterli-yetersiz hocaların yetiştirdiklerini de görüyoruz zaten, sokaklardaki hallerinden belli gençlerin. Neyse, dedim ya, arz talep meselesi.

Diğer eğitmen şahıs kendi kişisel websitesinde eğitim verdiğini, hatta bir Aydın'lı müşterisine bir kaç arkadaş daha bulursa maliyetin düşeceğini, çünkü otel ve otobüs ücretinin onlar tarafından ödenmesi gerektiğini yazmıştı bahsettiğim tarihlerde. Ortada video falan yok Gökhan!

Benim Türkçem kötü mü arkadaşlar? Neden iki kez yazmak zorunda kalıyorum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi video Gökhan? Benim yazdıklarımdan videoyu nasıl çıkardın?

Şirinkan'ı çok eskiden beri takip ederim, ne olduğunu, ne olmadığını da bilenlerdenim. Bir yerlerde hoca olabilmek için artık yeterlilik aranmıyor TR'de maalesef. Yeterli-yetersiz hocaların yetiştirdiklerini de görüyoruz zaten, sokaklardaki hallerinden belli gençlerin. Neyse, dedim ya, arz talep meselesi.

Diğer eğitmen şahıs kendi kişisel websitesinde eğitim verdiğini, hatta bir Aydın'lı müşterisine bir kaç arkadaş daha bulursa maliyetin düşeceğini, çünkü otel ve otobüs ücretinin onlar tarafından ödenmesi gerektiğini yazmıştı bahsettiğim tarihlerde. Ortada video falan yok Gökhan!

Benim Türkçem kötü mü arkadaşlar? Neden iki kez yazmak zorunda kalıyorum?

hahahah :D :D Bir belgeselde soruya yanıt veremedin dedinya abi sonuçta belgeselin bir kaydı vardır diye onu sordum ben merak ettim.Tahir yıldızın ben sadece makine tanıtım videolarına baktım ders olarak pek görmedim blogda sadece bazı şeyler paylaşıyor takip etmiyorum.Valla şirinkanı ben bilmiyorum tesadüfü sadece videolarını izledim temel şeyleri o videodan öğrendim sadece.Ben belgeseli merak ettim. :D Türkçende gayet iyi abi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ertan Abi bu sana gelsin.

http://forum.shiftdelete.net/fotograf-makineleri-kamera/326811-canon-5d-mark-iii-24-105mm-and-nikon-d7000-18-105-mm-onerilerinizi-bekliyorum.html

Eğer zamanın varsa o fotoğraf bölümüne bir bak. Abi gülmekten gözünden yaşlar gelir :D :D

Gökhan adamın Türkçesi güzelde sen önce video yu nerden buldun? Şimdi Belgesel i nerden çıkarttın :D

Adam Belgesel"ci" Cemal Gülaş sorusunu yanıtlayamadı diyor :D

Neyse makinelerin arkasından konuşacaktık ahmetin mehmetin arkasından konuşuyoruz :D

Ertan abi o saydığın adamlar inceleme falan yapıyorlar mı yoksa sadece senin gibi olayın tekniğini mi anlatıyor?

Eğer inceleme yapıyorlarsa kazara birisinin D600 gibi giriş seviyesi bir makineyi incelediğini bulabilirmiyim?

İsimlerin hiç birini tanımadığım için araya fayansçı bile katsan onu bile google da ararım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ertan Abi bu sana gelsin.

http://forum.shiftde...bekliyorum.html

Eğer zamanın varsa o fotoğraf bölümüne bir bak. Abi gülmekten gözünden yaşlar gelir :D :D

Gökhan adamın Türkçesi güzelde sen önce video yu nerden buldun? Şimdi Belgesel i nerden çıkarttın :D

Adam Belgesel"ci" Cemal Gülaş sorusunu yanıtlayamadı diyor :D

Neyse makinelerin arkasından konuşacaktık ahmetin mehmetin arkasından konuşuyoruz :D

Ertan abi o saydığın adamlar inceleme falan yapıyorlar mı yoksa sadece senin gibi olayın tekniğini mi anlatıyor?

Eğer inceleme yapıyorlarsa kazara birisinin D600 gibi giriş seviyesi bir makineyi incelediğini bulabilirmiyim?

İsimlerin hiç birini tanımadığım için araya fayansçı bile katsan onu bile google da ararım :D

hahaha :D işte soruyu sorarken herhangi bir kayıt mevcutmu olabilir onu merak ettim ben.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

he unutmadan Gökhan o verdiğin siteye baktım öyle bir sitede ne işin var birde yorum yazmışın adam mark 3 ile d7000 seçmiş kıyaslama yapmış güzel güzelde yazmış param var diyor koptumya :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan sen alemsin, hala hızlı okuyup yanlış anlıyorsun. Benim cümlemi tekrar oku, "belgeselci" yazdığımı göreceksin. Kaldı ki Cemal Gülaş'ı tanımayıp Şirinkan'ı tanıyor olman herşeyi açıklıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan sen alemsin, hala hızlı okuyup yanlış anlıyorsun. Benim cümlemi tekrar oku, "belgeselci" yazdığımı göreceksin. Kaldı ki Cemal Gülaş'ı tanımayıp Şirinkan'ı tanıyor olman herşeyi açıklıyor :)

Abi tamamda ortada bir soru sorulmuş dedin o sorunun kaynağını sordum bende yazı yada video herneyse işte onu okumak istedim sadece detaylar nedir nasıl cevap verişmiş vs vs. :) Cemal gülaşı şimdi baktım tanıdım.Şirinkanı tesadüfen yutubda enstantane videolarına bakarken aylar önce buldum takıldım izledim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Canon 70D iyiymiş hem HD video "çekiyor" Megapixeli de çok. magic5 Abrakadabra 4

diyeyim de biraz gül..

Yorumları okuyacağım diye gözüm bozulacak en sonun da..

Konunun özünde ki sorunun cevabını merak etmeye başladım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan, o adamlar hepsini yapıyor. Teknik de anlatıyor inceleme de yapıyor. Hem arada ben de inceleme yapıyorum elime alet geçtikçe :) Tesis yok sponsor yok ondan inceleme sayısı az doğal olarak :D

Fırsat buldukça hepsini tek tek incelicem. Hatta luminous-landscape sitesini incelerken senin siteyi anımsadım.

Anlatım tarzıda seninkine benziyor.

Şuan gözümü açmakta zorlandığım için ingilizce okuyup, çevirip, anlayacak konumda değilim. :D

luminous-landscape, imaging-resource, dpnow, Thom Hogan, belki Ken Rockwell, Ming Thein, Bob Atkins
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet bey Şirinkan zaten samanyolunun sayesinde buralara geldi antepte hocalık yapıyor şuan üniversitede , bizde mevcut kişilerden memnun değiliz ve malesef türkçe kaynak aramak zorunda kalıyoruz , peki siz gelip Türkiye de böyle çalışmalar yapmayı düşünmüyormusunuz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet bey Şirinkan zaten samanyolunun sayesinde buralara geldi antepte hocalık yapıyor şuan üniversitede , bizde mevcut kişilerden memnun değiliz ve malesef türkçe kaynak aramak zorunda kalıyoruz , peki siz gelip Türkiye de böyle çalışmalar yapmayı düşünmüyormusunuz ?

Gelsin ilk öğrencisi ben olucam mehmet abinin :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.