İçeriğe git

D90 18-105 odaklamıyor :/

Yiğit

Recommended Posts

Gövdeden ve lensden af açıksa olması lazım.Reset atarak fabrıka ayarlarına bir döndür bakalım..

hala odaklamıyor, anlamıyorum ya dün gece odaklayan makine şimdi neden odaklamıyor ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

D90 gövdedeki netlik anahtarını ve lensteki netlik anahtarını kontrol edin. Gövdedeki AF de ve lensteki A da olmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D90 gövdedeki netlik anahtarını ve lensteki netlik anahtarını kontrol edin. Gövdedeki AF de ve lensteki A da olmalı.

Gövdedeki netlik anahtarı AF, lensteki A'da deniyorum zaten ama sorunum hala devam ediyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu işi bilen birinden yardım alınız. Yazışarak bu işi çözmeniz zor görünüyor. Fotoğrafçı olması yeterli olmayabilir, makineler konusunda tekniği yeterli biri olmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu işi bilen birinden yardım alınız. Yazışarak bu işi çözmeniz zor görünüyor. Fotoğrafçı olması yeterli olmayabilir, makineler konusunda tekniği yeterli biri olmalı.

Foto makinası tamircisi olabilir o zaman abi dimi? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.