İçeriğe git

Güzel Teklifler

Recommended Posts

Bu konuda gördüğümüz, güzel, faydalı kampanya ve fırsatları paylaşalım.

Geçenlerde eBay'dan şöyle bişey aldım.

2900299-0.jpg

http://www.ebay.com/itm/270950995536?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Yaklaşık 20TL 4 adet lens çantası.

ürünler bugün elime ulaştı (15 gün) ve kalitesi oldukça iyi.

At içine lensi top oyna değil elbette !

Ancak fazlası koruyucu bişey. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yan tarafındaki klipsler sayesinde çantaya vs de asılabiliyor.

Fazlası ile iyi.

Fiyatını göz önüne alınca bence çok çok iyi hatta.

Nikon un orjinal (olduğu söylenip, piyasada satılan) siyah kadife çantasından 10 kat daha sağlam ve yumuşak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

e-bayden amazondan alışveriş olayını hala çözemedim bunların kargo ücretleri nasıl oluyor?

Bu üründe kargo ücretsiz mesela. Daha doğrusu fiyata kargo ücreti dahil. En sevdiğim de bu zaten, böyle bir seti Türkiye'den almaya kalksanız 20 TL'yi sadece kargoya verebilirsiniz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Perfect Effect V8

99.95$ lık program bir süredir ücretsiz dağıtılıyor.

http://www.ononesoftware.com/landing/pe8offer/

Formu doldurup downloada başlayın email ile lisans dosyası gelecektir.

99$ edecek bir program olmasada yinede fena değil. Nik Software nin Color Efex programından daha gelişmiş bir program. Baya bir ince ayara olanak tanıyor.

Youtube da baya bir öğretim videosu var.

Sonuçta bedeva, denemekten zarar gelmez.

Not: tek başına fotoğraf işleyemez, lightroom veya photoshop gibi programların üstüne kurulup sadece farklı efektler verir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

e-bayden amazondan alışveriş olayını hala çözemedim bunların kargo ücretleri nasıl oluyor?

ücretsiz kargo seçeneği olan ürünleri tercih ediyorsunuz her hangi bir kargo ücreti yansımıyor..TR'de 60 tl olan bir mSATA ssd dönüştürücüyü ebay'dan kargo dahil 6 dolara aldım..çoğu ürün TR ye göre çok ucuz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki gümrük olayı nasıl oluyor. Herhangi bir ek ücret ödüyor musunuz? Mesela dx.com dan aldığım ürünlerde daha gümrüğe takılan olmadı ama pek kaliteli ürünler yok dx de

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki gümrük olayı nasıl oluyor. Herhangi bir ek ücret Ödüyor musunuz? Mesela dx.com dan aldığım ürünlerde daha gümrüğe takılan olmadı ama pek kaliteli ürünler yok dx de

Bir Çok gÖnderici CustomDeclaration'a düşük bedel yazıyor. Bildiğim kadarıyla şuan kargo dahil 75 Eur'a kadar gümrükten muaf. Ancak aldığınız şeylerin tabiki telefon , alkolu iÇecek , sigara , f.Makinası :) vs gibi şeyler olmaması lazım. Ebay üzerinden 120 , diğer kanallardan ise yüze yakın değişik ürün aldım. %95 de gümrük vs Ödemedim. En Çok Ödediğim 2-3 günlük ardiye parası olmuştur. Bunların iÇinde en yüksek tutarlısı 900 USD lik bir RC model kiti idi. Yüksek tutarlı ürünlerde işiniz biraz şansa kalmış. Eğer PTT kanalıyla getirtirseniz en kÖtü ihtimal %18 vergi Ödemek olur. ( 75 Eur üzeri iÇin ). En son 830 usd lik bir Lens aldım. GÖndericiye kutusunu istemediğimi sÖylemiştim oda ince bir poşete sarip kargoya vermişti. :) Allahtan başına birşey gelmemişti. Ancak herne olursa olsun FedEX , DHL ve UPS gibi taşıyıcılarla Çalışmamaya bakın.Zaten DX gibi firmalar pahalı taşıyıcılarla pek Çalışmazlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.