İçeriğe git

Lens Seçimi

Melih KAYA

Recommended Posts

Yeni makina ile lens alırken üzerinde gelen kit lenslemi alsam yoksa sade badi alıp

Body Nikon D7100

Nikon Zoom W/A-Telephoto AF Zoom Nikkor 24-85mm f/2.8-4.0D IF AF Lens

Sigma 17-70mm f/2.8-4 DC Macro OS HSM Lens for Nikon

lenslerden birinimi alsam tabiken bu iki lensten içinizde kullananlar varsa önerisi hangisi olur varsa bir iki tane resimde atabilirler mi?

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni makina ile lens alırken üzerinde gelen kit lenslemi alsam yoksa sade badi alıp

Body Nikon D7100

Nikon Zoom W/A-Telephoto AF Zoom Nikkor 24-85mm f/2.8-4.0D IF AF Lens

Sigma 17-70mm f/2.8-4 DC Macro OS HSM Lens for Nikon

lenslerden birinimi alsam tabiken bu iki lensten içinizde kullananlar varsa önerisi hangisi olur varsa bir iki tane resimde atabilirler mi?

Yada öneriniz olan lensler nelerdir 1000tl civarı olmak şartıyla..

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vallahi ben nikon d7000 üzerinde 24-85 2:8 D yi büyük bir zevkle kullanıyorum. Yanlız bu lensle ilgili yerden yere vurma durumu var, kullananda da kullanmayandada.. Sıfır'ı 1500 tl cıvarı ben sıfır almıstım zamanında d70'ile beraber 8 sene oldu sanırım hala ilk günki gibi... Gercekten bende merak ediyorum, bu lense sahip olan! Biri varsa sitede oda görüslerini bildirirse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.