İçeriğe git

Nikon D7000 U1 Ayarı

Melih KAYA

Recommended Posts

Merhaba,

Nikon D7000 kullananlardan U1 konumunda resimdeki işaretlemiş olduğum (Pu1) ifadesini nasıl değiştiğini bulamadım.

Orayı (M) moduna alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim normalde kendi ayaqrlarımı belirleyip U1 üzerine kayıt etmeye çalışıyorum ama sadece (P) modunu değiştiremiyorum.

post-3956-0-58159600-1374943672_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

p modu program modu onu değiştiremezsin,bu modda sadece wb ve iso değişikliğine olanak verir.

Gökhan hocam P nin program modu olduğunu biliyorum ama benim demek istediğim U1 de mod değişikliği olup olmadığı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan hocam P nin program modu olduğunu biliyorum ama benim demek istediğim U1 de mod değişikliği olup olmadığı?

Yok.Oda p modu gibi sadece hafızaya kayıt ediyorsun akşam yada gündüz yada portre ayarın varsa alıyorsun basıyorsun çekiyorsun. Kafana göre ayarı M de yaparsın zaten.Sen sanırım orda görünen "p" harfine takıldın onu modlara göre ayar yapıyor sandın o "p" senin o anda programlama yaptığını belirtmek için çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.