İçeriğe git

D7000 Yardım

Nicholas Konstantin

Recommended Posts

Merhaba

Yeni üye oldum sitenize. Oldukça araştırma yaptım ancak bulamadım. Bir sorum olacak sizlere Cihazı ilk aldığım zamanlarda vizörden bakarak çekim yaptığımda sonrasında fotoğrafı görüntülediğimde sadece fotoğraf çıkıyordu. Ancak ayarları sıfırladığımdan beri vizorden bakarak çektiğim her fotodan sonra görüntülemede af noktalarıda resmin üzerinde görünüyor. Büyütüp küçültünce veya pc' ye atınca sorun yok ancak o ekranda o şekilde gözükmesi sinirimi bozuyor. Neredeyse tüm ayarlara baktım ancak nasıl düzelteceğimi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada umarım anlatabilmişimdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam çok teşekkür ederim cevap için ancak sorunum ondan değil.

Şöyle anlatmam gerekirse resmi görüntülediğimde. dsc....... saat gun ay vs. gıbı bılgılerın oldugu goruntu ekranında resmın ortasında af noktaları gorunuyor. Pc ye atınca sorun yok veya yakınlastırdıgımda normal gorunuyor ama standart modunda af noktalarının gozukmesı canımı sıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım demek istediğin makine üstünden fotolara bakarken sağdaki ok çubuğunla yukarı doğru basınca fotoğrafın exif bilgilerini görüntülerken solda görünen küçük fotoda ayrıyetten af noktaları kare kare görünüyor bunumu demek istedin acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Menü

İzleme menüsü

Görüntüleme menüsü

Netleme noktasındaki tiki kaldır

işlem tamam de ve çık.

Gökhan bey çok teşekkür ederim. Dediğinizi yaptım ve o durumdan kurtuldum. Sağolun.

Diğer Gökhan bey sizede ilginizden dolayı teşekkür ederim.. Sorunum çözüldü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Halbuki bu özellik; Netliği nereye yapmıştım noktasında fotoğrafçıya son derece yardımcı bir özellik. Tabii ki kişisel tercih meselesi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.