İçeriğe git

Nikon 55-200mm vr mı Tamron 70-300mm Vc mi?

Recommended Posts

Sayın Alper ADIYAMAN dahan önce benim açtığım konuya cevap eklemişiniz bu mesajı yazdıktan sonra gördüm. Orada verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. ilk önceleri 70-300 lenslerin 300-350 TL 'lik olanlardan almayı düşünüyordum konuyu araştırdıkça onların fazla iş yapmadığınız gördüm. Galiba bende VC özellikli 70-300 alacağım. Şuan biraz erteleme olacak gibi malum bütçeden. :)

Fiyatindan dolayi insani cekiyor gercekden onlar.ama incelemerde 300 mm vs gercekden ne.kadar fark.oldugu acikca gorunuyor cok fazls.anlamaya gerek yok aradaki far icin.bu lensi gercekden cok arastirdim yerli yabanco.forumlar.incelemelr youtube da bi suru videosu var ve kiyaslandigi lensler 2500-3000 liralik lensler.onlari gordukden.sonra karar verdim.bence biraz sabredin almisken bir defa iyisinden.alin ve 5 yil grranyisi var ileride fx govdeye gecerseniz onlada uyumlu olmasi bir arti.memnun kalicaginiza eminim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.