İçeriğe git

D800'ü satıyorum

Orhan sarı

Recommended Posts

3 ay önce aldığım D800 + Nikkor 24-70 makinamı satıyorum. Makina sorunsuz, sıfır gibi. Yaklaşık 2300 shutter. Kutular, makina askısı, UV filtre, ND filtre ve bi adet 16 Gb SD kart ile bi adet 32 Gb compact flash kartla birlikte vermeyi düşünüyorum. Nikon D7100 ile takas düşünebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden satıyorsunuz ?

2 yıl boyunca makinayı en fazla bir ya da iki defa kullanabileceğim. Böyle bi makinayı elimde tutacağıma nakde çevirmek ya da daha ucuz bi makina almak daha cazip. Malum D800 Yüksekova'ya çok fazla;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Nereden çıkardın ver d7100 al d800 ü ? takasolabilir demiş ver onu üstüne para ver diye söylemiş herkes tabi işine geldiği gibi anlarmış.. orhanda düşünemiyor zaten 3 bınlık makineye 9 binlik makine verecek.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.