İçeriğe git

Nikon kullanıcıları için geri toplama duyurusu

Recommended Posts

• Forum Editörü

Abi sende aldın + biliyordunuz neden bizle paylaşmadınız bu konuyu?

Zülfücüğüm bu konu daha Önce sitede paylaşıldı. Şimdi, sitenin neresinde diye sorsan bende bulamam ama paylaşıldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün nikon teknik servisi ile görüştüm. Bataryamın seri numarasını verdim ve cihazımı 2 ay önce aldığımı ilettim. Yaklaşık 30 dk sonra bana geri dönüş yaptılar. Benim bataryamın değişmesinin gerek olmadığını Seri numarası içersinde sadece E ve F harfi geçen bataryalar değişecekmiş. Mesala benim bataryamda seri numarası içersinde 201303KE... şeklinde devam ediyor E harfi veya F harfi tek başına olsaydı benim bataryamında değiştirilmesi gerekecekmiş. Bana bugün verilen bilgi bu şekilde sizlerede aktarmak istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün gidip D800 için yedek pil aldım Orjinal pillerin hepsinin seri numaralarını inceledim Sağolsun Kenan abi tüm pilleri incelememe izin verdi içinden hoşuma giden seri numaralı pili aldım biraz fantazi oldu :) Bu arada değişime yolladığım batarya henüz bana gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Sevgili arkadaşlar seri numarası tutan pil tarafıma geri gönderildi inceleme yapıldı bu seride üretilen pillerde sorun yoktur dendi ama seri numarası değişim talebi olan pillerden. Şimdi bunu Bir üst kuruma bildirme zamanı geldi sanırım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşlar seri numarası tutan pil tarafıma geri gÖnderildi inceleme yapıldı bu seride üretilen pillerde sorun yoktur dendi ama seri numarası değişim talebi olan pillerden. Şimdi bunu Bir üst kuruma bildirme zamanı geldi sanırım...

Türkiye servisi mi bÖyle dedi? Ne zaman adam oluruz bilemiyorum açıkçası...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.