İçeriğe git

Bu kez Nikon sayıca üstündü

Recommended Posts

• Forum Editörü

Bende şansa kendiminkinden başka bir kişide gördüm çoğunluk 3*** 5*** 7*** 90 serisiydi bir adette D200 gördüm :) D800 sayısı fazlaydı D700 de hiç görmedim mesela

Büyük göldeki tahta köprüde, renkli şemsiye ile poz veren hanımefendi'nin, fotoğraflarını sehpa üzerindeki D600' lerle ve ters ışıkta çekmeye çalışan 2 hanım gördüm. D800' de sayıca fazlaydı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D700 sahibi orayı henüz D700 almadan önce görmüştür büyük bir ihtimalle :)

Benim asıl anlamadığım, D800 kullanıcısının orada ne işi olduğu :)

Ben de daha gidemedim oraya, binlerce karesini nette gördüm ama.

Sadece gövdeleri yazmışsınız. Ben asıl lensleri merak ettim. D800 alıp önüne 24-120 mm ama nasılsa 24 mm de f2.8'i var diye AF-D takanlar mı yine çoğunlukta :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D700 sahibi orayı henüz D700 almadan önce görmüştür büyük bir ihtimalle :)

Benim asıl anlamadığım, D800 kullanıcısının orada ne işi olduğu :)

Ben de daha gidemedim oraya, binlerce karesini nette gördüm ama.

Sadece gövdeleri yazmışsınız. Ben asıl lensleri merak ettim. D800 alıp önüne 24-120 mm ama nasılsa 24 mm de f2.8'i var diye AF-D takanlar mı yine çoğunlukta :)

Mehmet bey sizin sorunun asıl cevabı evet amatörler çoğunluktaydı :) D700 bizim grupta vardı bir kişide , D800 ü olanlarda 24-70 ve 70-200 vardı bir kişininki tamron 70-200 dü , bu arada çoğunluk tripod ve monopod kullanıyordu bende götürmüştüm ama orada kırıldı ve attım :) Gitmek isterseniz hafta içini tercih edin ve bu mevsimden bir hafta önce olsun tam zamanı çünki artık yapraklar çürümeye başlamıştı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BÜyÜk göldeki tahta köprÜde, renkli şemsiye ile poz veren hanımefendi'nin, fotoğraflarını sehpa Üzerindeki D600' lerle ve ters ışıkta çekmeye çalışan 2 hanım gördÜm. D800' de sayıca fazlaydı.

Odeğilde ben gelin damat çekimi bile gördÜm yuhh dedim varsayıma gere gelin çadırdan çıkmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Odeğilde ben gelin damat çekimi bile gördÜm yuhh dedim varsayıma gere gelin çadırdan çıkmış :)

Gelin-damat çekimi yaptıranlar; Bizim, Kocaeli Dağcılık ve doğa sporlarından arkadaşım gÜzel insan sevgili Fethi ve mÜstakbel eşi (24 Kasım 2013' de evlenecekler) Duygu hanımdılar. Biz, yoldaki engeller nedeniyle çekime geç kaldık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelin-damat çekimi yaptıranlar; Bizim, Kocaeli Dağcılık ve doğa sporlarından arkadaşım gÜzel insan sevgili Fethi ve mÜstakbel eşi (24 Kasım 2013' de evlenecekler) Duygu hanımdılar. Biz, yoldaki engeller nedeniyle çekime geç kaldık.

Yanlış anlamayın eleştirdiğim için değil sadece çok şaşırmıştım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Yanlış anlamayın eleştirdiğim için değil sadece çok şaşırmıştım

Hayır, yanlış anlamadım. Fethi kardeşim zaten her şeyin sınırında yaşar...:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır, yanlış anlamadım. Fethi kardeşim zaten her şeyin sınırında yaşar... :)

Yinede kusur ettiysem affola , siz Kocaeli'de mi ikamet ediyorsunuz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Yinede kusur ettiysem affola , siz Kocaeli'de mi ikamet ediyorsunuz ?

Yok canım, ne kusuru. Dedim ya, Fethi kardeşim her şeyin sınırında yaşar ve sanırım bu nedenle dağcı. Ben İstanbulda ikamet ediyorum. Geçen sene eşimle bir Cumartesi akşamı İstanbul'a geri dönmek üzere gelmiştik Yedigöllere. Orada, şimdiki damat Fethi, İlker, Seher-Zeki ve Necla adlı arkadaşlarla mangal başında başlayan dostluk, onların bizi; Geceyi, Yedigöllerde geçirmeye ikna etmesi ile devam etti. Soğukta, ateşin başında ısıtma takviyesi (alkol) ve şarkılar eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlendik. Bu arada, ateş sönmeye yüz tuttukça, Fethi kardeşim arabaya atlayıp, bir yerlerden öyle büyük odunlar getirdi ki; O ateş, sabah kadar yandı. Ortam o kadar güzeldi ki; Eşimle arabamızın içinde, onların verdiği uyku tulumlarıyla sabaha kadar uyumaya çalıştık. çevrenizde güzel insanlar olunca, ortamın soğuğu insanı çok etkilemiyor. Sabah da enfes bir kahvaltı ile gün başladı. O gün bu gün, sanal ortamda görüşüyorduk ve dün 1 sene sonra tekrar görüştük.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok canım, ne kusuru. Dedim ya, Fethi kardeşim her şeyin sınırında yaşar ve sanırım bu nedenle dağcı. Ben İstanbulda ikamet ediyorum. Geçen sene eşimle Cumartesi akşamı İstanbul'a dönmek Üzere gelmiştik. Orada, şimdiki damat Fethi, İlker, Seher-Zeki ve Necla adlı arkadaşlarla mangal başında başlayan dostluk, onların bizi; Geceyi, Yedigöllerde geçirmeye ikna etmesi ile devam etti. Soğukta, ateşin başında ısıtma takviyesi (alkol) ve şarkılar eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlendik. Bu arada, ateş sönmeye yÜz tuttukça, Fethi kardeşim arabaya atlayıp, bir yerlerden öyle bÜyÜk odunlar getirdi ki; O ateş, sabah kadar yandı. Ortam o kadar gÜzeldi ki; Eşimle arabamızın içinde, onların verdiği uyku tulumlarıyla sabaha kadar uyumaya çalıştık. çevrenizde gÜzel insanlar olunca, ortamın soğuğu insanı çok etkilemiyor. Sabah da enfes bir kahvaltı ile gÜn başladı. O gÜn bu gÜn, sanal ortamda görÜşÜyorduk ve dÜn 1 sene sonra tekrar görÜştÜk.

çok gÜzelmiş gereçekten , ben Gebzede yaşıyorum o yÜzden sormuştum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

çok gÜzelmiş gereçekten , ben Gebzede yaşıyorum o yÜzden sormuştum

Eşim ve ben G.O.S.B' de 7 yıl çalıştık ve hayatımızın 7 çalışma yılını İstanbuldan geliş-gidiş yaparak orada geçirdik. çok sevdiğimiz arkadaşlarımız var Gebze'de. Bir gÜn, tanışmak dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eşim ve ben G.O.S.B' de 7 yıl çalıştık ve hayatımızın 7 çalışma yılını İstanbuldan geliş-gidiş yaparak orada geçirdik. çok sevdiğimiz arkadaşlarımız var Gebze'de. Bir gÜn, tanışmak dileğiyle...

İnşallah yolunuz dÜşerse beklerim herzaman Gebze merkezde işyerim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.