İçeriğe git

ebay dan sipariş edilen ürün.

Recommended Posts

merhabalar. bayramdan önce tepe flaşımla beraber kullanmak için bir mini soft box sipariş ettim. fakat hala elime ulaşmadı. yurtdışından türkiyeye gelen ürünlerin adrese teslimini belirli bir firma mı yapıyor. eğer öyle ise bu firmaya nasıl ulaşabilirim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nerden aldınız? Ne ile aldınız? Ne zaman aldınız? Hangi kargo ile aldınız?

Bizim bayramdan önce Çin de tatildi.

Bayram öncesi aldım dediğiniz şeyin 10 ekimden önce kargolanmış olması mümkün değil.

10 ekimde kargoya teslim edilen ürün Çok Çok büyük ihtimal ay sonu partisi ile gelecektir.

Sizin ürün kasım 15 den önce gelmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan bey bayram öncesi derken bayrama çok yakın bir tarihi kastetmemiştim aslında. ürünü 20 eylül de hong kong üzerinden satış yapan bir satıcıdan sipariş ettim ve siteden gelen maile göre 22 eylülde kargo işlemi yapıldı. bildiğim kadarı ile harici bir kargo firması seçme şansımız yok.

ilanda

"FREE Economy Int'l Shipping | See details

International items may be subject to customs processing and additional charges.

Item location:

HK, Hong Kong

Ships to:

Worldwide See exclusions"

ibaresi yer almaktaydı. Türkiyeye geldikten sonra bu ürünlerin dağıtımı ptt de ise bir gidip sorayım diyorum geldi mi gelmedi mi diye

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet dağıtım PTT tarafından yapılacak ancak takip numarası yoksa herhangi bir şekilde yardımcı olamazlar.

Beklemekten başka seçeneğiniz yok malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ÜrÜnÜn fiyatı ne kadar bilmiyorum ancak ÜrÜn 10$ ve ÜstÜ ise takip numarası vermek zorundadır yani o kargo verdigi yerden sonu CN harfları ile biten bir takip numarası verecektir size vermedi size isteyin onu..

Size kimin getirecegi konusu ise tabiki PTT'dir DHL veya UPS gondermedi ise yazdıgınız mesaja göre sze onu Hongkong post ile gönderdi yani AİRMAIL servis'dir.

Takip numarasını alarak ptt'nin bu sayfasından ne aşamada oldugunu gorebilirsiniz. Aldıgınız ÜrÜn GÜmrÜk'e takılmayacaktır bÜyÜk ihtimal çok önem taşıyan veya gÜmrÜk sorunu yaşayacak bir ÜrÜn degildir.

Tarihlere bakılırsa ÜrÜn yakın zamanda size gelmesi gerekiyor.

sorgulama sayfası : http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta-yd_yeniweb.php

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.