İçeriğe git

fotoğrafçı aranıyor

Recommended Posts

Yurt dışına bazen imrenmiyor değilim ama tabi her ülkenin kendine göre değişik uygulamaları var.Venezuela da bir depo benzin 1 liraya doluyor 50 kuruşa 38 litre benzin alıyor adamlar,benzinliklerde motorin pompası yok. Ama ama ama orada üzümün kilosu 43 TL :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konunun başlığına uygun bir ilan paylaşayım ben de :)

Fotoğrafçılar aranıyor, Rize'ye kadar gidebilirseniz kalan mesafe için ulaşım ve konaklama masrafları karşılanıyor. Sponsorları güçlü bu derneğin.

post-1343-0-81913000-1383760915_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bir teklif aldım ciddi bir medya kuruluşundan.

Şu saatlerdeki düşüncem aynen şu: Eğer yaptığın iş ciddiye alınacak kadar iyiyse bi şekilde sizi buluyorlar.

Önümüzdeki hafta detayları/şartları konuşacağız nasipse. Darısı buradaki tüm dostlarımın başına.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu saatlerdeki düşüncem aynen şu: Eğer yaptığın iş ciddiye alınacak kadar iyiyse bi şekilde sizi buluyorlar.

önümüzdeki hafta detayları/şartları konuşacağız nasipse. Darısı buradaki tüm dostlarımın başına.

Tînet-i pâkini rûşen kılmış ehl-i âleme

İktidâ kılmış tarîk-i Mehmed-i Muhtâra su

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hö?

Arapça, farsça ve türkçenin karışımı bir teksti anlamam imkansız. Yok mu bunun çevirisi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hö?

Arapça, farsça ve türkçenin karışımı bir teksti anlamam imkansız. Yok mu bunun çevirisi :)

O güzel ahlakını insanlara ilan etmiş.

Şu seçilmiş Mehmet'in yoluna tabi olmuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önümüzdeki hafta detayları/şartları konuşacağız nasipse. Darısı buradaki tüm dostlarımın başına.

Hayırlı olsun Mehmet Hocam çok sevindim. Ama artık buralara biz amatörlerin yanına uğramazsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rica ederim, ben usta olamadım ki amatörleri terkedeyim?

Hem kimmiş o amatörler merak ettim doğrusu?

Cabir, iyi dileklerin için sağol ama o methiye beni aşar, haddimi bilmekte ısrar ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.