İçeriğe git

Recommended Posts

ABD de her kasım da gerçekleştrilen black friday denilen bir alışveriş çılgınlığı var.

Absürt fiyatlara ürün satıyorlar.

Adobe de yapmış böyle birşey.

Bizden kimin işine yarar eder bilmem ama bu işten para kazananların orjinal yazılıma oldukça ucuza geçmesi için kaçırılmayacak fırsat.

https://creative.adobe.com/plans/offer/photoshop+lightroom?sdid=KIHZM

Aylık 17TL+KDV den Adobe Photoshop CC ve Lightroom 5

Teklif minimum 12aylık oluyor ve 2 aralık son başvuru tarihi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Photoshop zaten bedava değilmiydi :D ekipman anlamında black friday in bir avantajı olmaz mı acaba bh ta amazonda falan ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TÜRKİYE' de korsan yazılım oranı %62 (2012 verilerine göre) %38 i legal olanlar, onlarda kurumsal firmalar. Biz millet olarak illegal yolu seçiyoruz, 17 değil 7 lirada olsa alan sayısı %20yi geçmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu yeni olayı tam çözemedim. Bulut hesabı ile falan çalışma... Yani internetim yoksa PS kullanamıyacakmıyım? O sebepten bana biraz garip ve anlaşılmaz geliyor.

Ancak şöyle 70TL falan olsa ve bir kere ödemek durumunda olsak ben şahsen düşünürdüm ve hatta alırdım da.

Benim şöyle bir zihniyetim var.

Biz illegale kaçtıkça dışardan bakılınca biz bu yazılım/ürün vs yi kullanmamış gözüküyoruz hali ile bir potansiyel olarak görmediklerinden biz herşeyi pahalı elde ediyoruz. Ee bide vergi bindirildimi hadi buyur burdan yak...

Misal kullandığım MAC deki işletim sistemim yasal. Adam 20$ a satıyor abi 1000 küsür TL cihaza para vermişim 40TL nin neyinden kaçıcam?

Veya cep telefonu almışım 1500TL içindeki 1$ lık yazılımı neden korsan yoldan indireyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.