İçeriğe git

Kırmızı kedi'den selam var :)

Recommended Posts

Merhaba.

Forumda yeniyim ve konuya nasıl başlıyacağımı bilmiyorum. İlk kez forum sayfasına kayıt olmanın acemiliği sanırım.İdare edin lütfen :) Küçük bir biyografi geçiyim. Asmin kimdir,nerelidir.

Foruma baktım ama pek tanışma yönünden konu açan olmamış. Sanırım herkes birbirini tanıyo :)

İsmim asmin 20 yaşındayım. Baba tarafı iran göçmenı anne tarafı izmir dogumlu olan bır aılenın cocuguyum. 18 yaşında genel olarak hayata atıldım. 12 yaşından itibaren kamera ve fotoğraf makinelerine ilgim var. bu ilgi 7 yaşından gelen özel bir konu aslında ama açıklamak istemiyorum :) 8 senedir fotoğrafçılık yapıyorum. İlk olarak 12 yaşında öğretim amaçlı yanında çalıştığım kişiler oldu. 15 yaşında farklı meslek dallarına yöneldim. 18 yaşında özel bir ajansta fotoğrafçı olarak başladım ve şu an hala orda çalışıyorum ve bunun yanında istanbul arel üniversitesi sivil havacılık bölümü okuyorum. elime küçük bir senaryo yazar mısın diye bir bildirim aldım :D Onu yazıyorum şu an. Karmakarışık işler anlıcağınız. Umarım benim için hayırlısı olur. Görmüş olduğunuz gibi geveze biriyim :) konuşmayı severim. Oldu da bu yazımı okursanız ki- hiç sanmıyorum :D çünkü çok uzun. hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim :)

Umarım farklı yerlerde bir gün karşılaşırız.

Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldiniz umarım forumda yardım alabilir sorunlarına çözüm bulabilirsin ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle hoş geldiniz. Yazı o kadar da uzun değil. Sitede belki birbirlerini tanıyan vardımıdır bilmiyorum; benim bizzat tanıdığım yok ama çok değerli abilerimizle tanışma fırsatı bulduk. Başka bir siteden tanıştığımız ama buraya üye olduğunu sonradan fark ettiğim bir arkadaşım var :D İnşallah fotoğrafçılık bağlamında yararlı bilgiler alır ver bizlede bilgilerinizi paylaşırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoş geldin.Yazını okuduk başarılı.Daha uzun yazıları Mehmet abimiz yazıyor sıkıntı olmaz.Forum buluşmaları şuan olmasada nadiren oluyor oraya gelirsin herkesle tanışırsın kimse birbirini çok iyi tanımıyor bazı üyelerimiz yurt dışında yaşıyor zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet Abi mi uzun yazıyor?

Siz birde Ertan abi nin kileri okuyun :D

2-3 gün okuduğum yazıları var :D

Hatta şu histogram olayını çıktı alıp işe gidip gelirken tekrardan okumayı planlyıroum halen anlamış değilim :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok sevindim teşekkür ederim :) benim daha önceden üye olduğum Çok nadir 1.2 forum vardı. orada aile gibiydik. Herkes birbirini tanırdı belli aralıklarla forum kullanıcılarıyla buluşma düzenlerdik :) ve benim bu ilk fotoğrafÇı arkadaşlarımda o forumdan Çıkmıştı :) böyle düşünmenize sevindim. umarım iyi anlaşabiliriz.

Kendinize iyi bakın o zamana kadar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet Abi mi uzun yazıyor?

Siz birde Ertan abi nin kileri okuyun :D

2-3 gün okuduğum yazıları var :D

Hatta şu histogram olayını çıktı alıp işe gidip gelirken tekrardan okumayı planlyıroum halen anlamış değilim :blink:

Ben af modlarını hem ofiste hem evde basılı tutuyorum arada okuyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim forumda da hemen hemen herkes birbirini tanıyor bir aile ortamı var. Ancak gerl görki kimse toplanıp 2 fotoğraf çekip muhabbet etmiyor.

Benim o kadar konum var şuraya gidelim buraya gidelim diye ama herkes benim piskopat bir seri katil olduğumu düşündüğü için su içmeye bile gelmiyor benimle :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.