İçeriğe git

merhaba

çağrı ertuğrul

Recommended Posts

Herkese selamlar...

Nikon D3100 alarak aranıza katıldım. Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum özellikle aşık olduğum arabamı :) İlk kez böyle bir makina kullanacağım. Sizlerin yardımlarına ihtiyacım olacak.

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldin.

Takıldığın hususları söylersen, elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Teşekkür ederim. Daha makinayı karıştırma aşamasındayım sahaya inemedim :) Yarın deneme çekimleri yapacağım sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba. Bende D3100 almak istiyorum. İlk defa dsl alacağım. İlk izlenimlerin nasıl acaba makineyle ilgili. Nerden ne kadara ve hangi lens ile aldın? Teşekkürler :)

Kardeşim ben iki üç ay kadar araştırdım aldım. Benimde ilk dslr makinam ve beklentilerimi karşıladı. Vatan dan aldım . 16 gb lexar marka kartla birlikte 1030 liraya. Sende benim gibi ilk kez alıyorsun madem bu fiyata bu özellikle var kesinlikle pişman olmazsın :) 18-55 vr kit lens ile aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her turlu yardımı burada bulacağınıza eminim. Aramıza hoş geldiniz. Arabanızı merak ettim bir kaç tane fotoğraf ekleseydiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her turlu yardımı burada bulacağınıza eminim. Aramıza hoş geldiniz. Arabanızı merak ettim bir kaÇ tane fotoğraf ekleseydiniz.

Hoşbulduk :) Telefonla Çekilmiş bir kaÇ fotoğraf...

v39lt.jpg

v39m6.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.