İçeriğe git

D3100, D3200

Burak KARADUMAN

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba. Foruma yeni üye oldum ilk DSLR makinemi bir kaç haftaya alacağım fakat D3200 ile D3100 arasında kaldım 150 lira fark var ikisi arasında. Karşılaştırma sayfası http://kiyas.la/tr/fotograf-makinesi/karsilastir/Nikon-D3200-vs-Nikon-D3100 . Sizce hangisini tercih etmeliyim. Birde bu cihazlarda wifi var mı? Wifi olması ne işe yarıyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arada 150 tl varsa tabi d3200 al. D5100 ne kadar? Arada çok fark yoksa d5100 daha iyi.

Hiçbirinde Wifi yok. Şimdilik wifi unut fotoğraf çek :)

Muhtemelen d3100 alacağım. Teşekkürler cevap için. Ikinci el d3100 kit lense beraber ortalama kaç liradir bir fikriniz var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen takip ediyorum da o bile fazla gelir hayyamdan temiz 700 civari bulabilirsem alixam insallah. Ornek fotograflarini bekliyorum :)

Alır almaz çektiğim ilk fotoğraf :D

v39uy.jpg

Bunlarda evde deneme için çektiklerimden birkaçı.

v39xf.jpg

v39y5.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullan hocam. Var mı yeni fotolar? :)

Eve sabah geldiğim için çıkmadım ama evde çektiğim bi kaç şey daha var :) Forum kurallarını bilmiyorum ama sanırım albüm tarzı bi yere atmam lazım fotoğrafları. Ben sana pm atayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.