İçeriğe git

Fotoğraf ile ilgili belgesel

Ramiz AKSOY

Recommended Posts

Arkadaşlar ben ilk defa rastladım indirip izledim , belki benim cahilğimdir ama eğer izlemeyen varsa izlemesini kesinlikle tavsiye ederim , mümkünse full hd izleyin çok başarılı.İlk fil Baraka ikinciside devamı olan Samsara

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fragman güzel bir bakayım bulabilirsem indirecem varsa özelden link verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman bir öneride de ben bulunayım;

belgesel film olan "war photographer 2001" bir savaş muhabirinin fotoğraf makinesine monte ettiği küçük bir video kamera ile o an ne görüyorsa onları kaydederek çektiği bir film.

defalarca izlediğim, her izlediğimde bittikten sonra, öylece durup uzun süre düşüncelere daldığım bir film. böyle bir dünya, böyle bir dünyayı anlatma ve belgeleme kaygısıyla makinemi alıp yollara düşmek isteğini içimde ateş gibi yakan bir film. film değil, daha ötesi.

toplamda 96 dakikalık bir film ve ara vermeden izlemenizi öneririm.

http://www.youtube.com/watch?v=59_amOdxfbU

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

belgesel film olan "war photographer 2001" bir savaş muhabirinin fotoğraf makinesine monte ettiği küçük bir video kamera ile o an ne görüyorsa onları kaydederek çektiği bir film.

defalarca izlediğim, her izlediğimde bittikten sonra, öylece durup uzun süre düşüncelere daldığım bir film. böyle bir dünya, böyle bir dünyayı anlatma ve belgeleme kaygısıyla makinemi alıp yollara düşmek isteğini içimde ateş gibi yakan bir film. film değil, daha ötesi.

Evet buda gerçekten iyi bir belgesel fotoğrafçının uzun süreler psikolojik tedavi gördüğü ve hiç evlenemediğinden falan bahsediyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Gerçekten çok güzel bir film açlığın, yoksulluğun, katliamın ne kadar ciddi boyutlarda oldugunu gösteren bir film,İnsanın fotografa bakış açısına çok şey katıyor fotoğrafa gönül veren herkesin izlemesi lazım bana göre paylaşım için tesekkurler sagolun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.