İçeriğe git

Teşhir ürünü Nikon d7000 alınır mı?

Recommended Posts

Mehmet hocam,

Soylediklerinizi çok iyi anladım iyi anlamda söylüyorum cevabimi da aldım, ben aslında gerçeği soylemek gerekirse sokak fotografciligini çok sevdim makinemi alir sokaklarda dolasirim çocuk yaşlı amca teyze kim varsa onlarin uzaktan ya da yanlarina gidip bi fotografinizi cekebilirmiyimden ibaret, onume bir kus manzara cikarsa onu da çekerim.

Bir diğer konu da aslında hiçbir ekipmana da gerek görmedim benim için fotoğraf önemli oldugundan insanlarim doğal hallerini cektigimden başka bir lens almayi düşünmedim ama simdi yeni makinrmle birlikte bir genis aci bir de 50mm lens almak istiyorum.

Meslegim kameraman oldugundan fotograf cekmeyi hem hobi olarak hem de meslegimin kardeş meslegi oldugundan dolayi yapiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.