İçeriğe git

Kampanyadan makine isteyen?

Recommended Posts

İlginç makineler var. D3xler, D3sler, D7000ler...

http://www.fotovideo.no/kampanjer/demo-salg

Rakamları 3'e bölüp TL'ye, 6.2'ye bölüp Dolar'a çevirebilirsiniz. Bunlar demo ürün. Bazı eksik parçaları oluyor ama genelde durumları iyi oluyor.

Alın diye söylemiyorum :) Elin adamı hangi koşullarda makine alıyor ona bakın. Mesela Nikon 200mm f2.0VR cidden iyi fiyata.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SB900 700TL, D3x 4000TL

Yalnız ben demo olayını anlamadım demo nedemek ki?

Sonuç olarak ürünler sıfırmı yani sadece atıyorum kullanım klavuzu yok, kutusu yok vs gibi mi?

Eğer öylerse cidden çok iyi.

D5100 850TL!

Bu arada Norweç kronu değil mi o para birimi neden takla atıyoruz?

çarpı 0,35 yaptıkmı zaten TL karşılığını görüyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazılarında kutu vs.. de var. Dükkanda kullanılmış denenmiş makineler bunlar. D800'üm olmasa bir tane d3x alırdım kesin. D3x ve d3sler ortalıkta sergilenmedi, sadece özel isteyene gösterildi. Ben de gidip bıkmıştım oradan biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E o zaman flaşlar sıfırdan farksızdır veya diğer aksesurlar.

Keza lensler neredeyse hiç kullanılmamıştır diye tahmin ediyorum.

çok iyi fırsatmış gerçekten. İmkan olsa alınırdı, hatta topyekün alıp TR satılırdı yani :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.