İçeriğe git

Nikon D3200 18-55 VR+55-200 VR Çift Lens Kit DSLR Fotoğraf Makinesi

Recommended Posts

Merhaba,

Nikon D3200 18-55 VR+55-200 VR Çift Lens Kit DSLR Fotoğraf Makinesi iÇin uygun taşıma Çantası önerilerinizi bekliyorum.

Not: Çantada Nikon etiketi şart :)

Online satın alabileceğim bir link yeterlidir, şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğim kadarıyla nikonun bir çantası yok.Yanlışım varsa düzeltin.Yaklaşık 1 ay kadar önce yeni bir çanta satın aldım ve piyasadaki hemen hemen bütün online alışveriş sitelerindeki çantalara baktım ama hiç nikon marka çanta görmedim.Canonun bile 2 3 model çantası var ki onlarında pek kullanışlı olduğunu düşünmüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben lowepro kullanıyorum gayet memnunum. Yağmurluğu, Leptop bölmesi ve tripot yerleri mevcut. İçi de bölmeli bölmeleri cırt cırtlı olduğu için istediğin şekilde ayarlanabilirsiniz. Eğer nikon bulamaz iseniz ikinci tercihiniz lowepro olmsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buradan seçip beğenebilirsiniz :)

http://www.ebay.com/bhp/nikon-dslr-camera-bag

Ama bende size lowepro ve benzeri markaların ürünlerini tavsiye ederim sağlamlık ve fonksiyonellik açısından daha çok işinize yararlar , örneğin yağmurluk barındıran bir model yeri gelir hayat kurtarır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gittigidiyor gibi sitelerde Nikon çantalar mevcut.

Ancak orjinal olduklarını falan kimse iddaa edemez.

Yalnız ona para vereceğinize Lowepro, Kata, Tarmac gibi bilindik, kaliteli markalara yönelmeniz çok daha akıllıca bir seçim olur.

Sırf Nikon etiketi olacak diye aptal bir çantaya para vermeyin.

Lowepro alın, üstüne Nikon anahtarlığı, rozeti falan takın çok daha iyi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.