İçeriğe git

Lisans Programı ve Mesleki Eğitim(Kalfalık-Ustalık Belgesi için)

Recommended Posts

Öncelikler herkese merhabalar, kısaca durumu Özetleyecek olursak Örgün Öğretim, lisans programı Öğrencisiyim.Daha Önce herhangi bir mesleki eğitim programına katılmadım. Acaba lisans eğitimim ile aynı anda mesleki eğitim merkezinden fotoğrafçılık için kalfalık ardından da ustalık eğitimi alabilir miyim?Forumda bu işi profesyonel olarak yapan(Stüdyo Sahibi) kişiler vardır ve stüdyo açabilmek için bu belgeler gerekli. Acaba bu konuda herhangi bir bilgisi,deneyimi ya da fikri olan kimse var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bizler genelde fotoğrafla amatör olarak ilgiliyiz. Ama bildiğim kadarıyla konuyla profesyonel olarak ilgilenen Fatih Mecit öztürk var. Konu ile ilgili kendisi ile temasa geçerseniz size yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

tabi alabilirsiniz hocam. şöyle düşünün adam berber iş güç çalışıyor aynı zamanda gidip çıraklık ustalık belgesi alıyor.

en fazla sizden iş yeri bildirmenizi isterler. onuda bir şekilde halledersiniz. bu okuyor bundan çırak usta olmaz diyecekleri halleri yok.

en iyisi bulunduğunuz ildeki merkeze gidip danışmanız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.