İçeriğe git

adam büyükkkk saçlamalış yaaa. nıkonu resmen silmiş

Recommended Posts

ertan kısaca özetlemek gerekırse dediği şu ; nikon sadece saglamdır ama hiçbir işe yaramaz. canon nikon kadar sağlam değildir ama 100 üzerinden 100 lük performans alırsınız kalite adına ne ararsanız bulursunuz demış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

adamın cümlesi çok manidar nikon argeyi araştırmayı uzun yapar buda zaman kaybıdır canon ise ürünü direk piyasaya sürer diyor :) ayrıca canon daha teknolojikdir. nikon hesap makinesidir dese tam olacaktı.... keçinin olmadığı yerde koyuna abdurrahman çelebi durumu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi adam birde fotograf olayında gözlerını nıkonla acmıs :) nıkonun ılk yetkılı servısınde yıllarca görev yapmıs :) mehmet abi senle bu arkadaşı karsı karısya getırsek varya inan bana tvlerde yayınlasay degıl yılın yuzyılın reytıngını yakalarız :)))))))))))

ertan farklı bısey söylemıyor nıkon saglamdır dıyor hep :))))))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Katıldığı semirler, aldığı eğitimler, görev yaptığı kurumlar.....

Çok ilginÇ bi durum, tabii bunlar doğruysa.

Sezarın hakkı sezara abi. Kim neyi doğru yapıyorsa, hangi markada hangi özellik iyi ise dürüstÇe yazma taraftarıyım. Ancak konu bilgisizlikle bir şeyler yazmak olunca, yani şarlatanlık olunca dayanamıyorum. Türk tv kanalları da aynı değil mi? İşinin uzmanları zaten seviyelerini düşürüp tv ye Çıkmıyorlar, meydan kalıyor böyle Çakallara. Gören de bunları gerÇekten bilgi sahibi insan sanıp yorumlarını dinliyorlar.

Eskiden haddini bilmek diye bir davranış vardı, erdemlikti. Artık yok. Ne yedirdiniz bu millete böyle de 30 yıl bile geÇmeden kimyası bu kadar değişti bu milletin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

UzmanTV güzel bir amaç ile internet dünyasına başlamış, genişledikçe duyuldukça saçmalamaya başlayan bir sitedir.

çokda dikkate almamak lazım.

Yakın zamanda hayatın anlamını 2dk lık bir videoda anlatmaları yakındır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi gayet normal bu durumlar memleketımızde. sabah erken saatlerde başlıyor beyin yıkama işlemi. sabah şekerleriyle başlıyor oğlen yemek programlarıyla devam edip akşam izdivaçlarla boyanıyor ekranlar. eeee nıhayetinde böyle olunca da ortaya böyle bir toplum çıkıyor ;)

Adı üstünde 40 senedir ''Gelişmekte'' olan ülkeyiz :) 4o senedir hala gelişemedik :)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçerikten önce hitabetten sınıfta kalmış. Ve özellikle Nikon'un ar-ge yapıp, Canon'un piyasaya ürünü hızlıca sürmesini anlatırken kendi ayağına sıkmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parayı veren düdüğü çalar hesabı kim ne istediyse onu okumuş adam. :) Adam Nikon ile ilgili videolarda Canon'u, Canon ile ilgili videolarda da Nikon'u yerden yere vurmuş :)

Kısacası al takke ver külah durumu olmuş. Adamın sadece Canon ile ilgili videosunu izleyen Canon'u, Nikon ile ilgili videosunu izleyen de Nikon'u baştacı yapar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

bu adamın videosunu ve benzerlerini okuyup dinleyerek canon ile nikon arasında kaldım satın almaya gittiğimde nikon alıp çıktım çünkü nikon bana daha çok fotoğraf makinası gibi geldi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Katıldığı semirler, aldığı eğitimler, görev yaptığı kurumlar.....

Çok ilginÇ bi durum, tabii bunlar doğruysa.

Sezarın hakkı sezara abi. Kim neyi doğru yapıyorsa, hangi markada hangi özellik iyi ise dürüstÇe yazma taraftarıyım. Ancak konu bilgisizlikle bir şeyler yazmak olunca, yani şarlatanlık olunca dayanamıyorum. Türk tv kanalları da aynı değil mi? İşinin uzmanları zaten seviyelerini düşürüp tv ye Çıkmıyorlar, meydan kalıyor böyle Çakallara. Gören de bunları gerÇekten bilgi sahibi insan sanıp yorumlarını dinliyorlar.

Eskiden haddini bilmek diye bir davranış vardı, erdemlikti. Artık yok. Ne yedirdiniz bu millete böyle de 30 yıl bile geÇmeden kimyası bu kadar değişti bu milletin?

abi sana uzman tv de program ayarlayabilirim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özgür abi Nikon Özel servisi Foto Özgür Teknik 'in sahibidir.

Şeker bir adamdır. Zamanında sigma lens yüzünden kendisi ile kavga etmiş bir adamım. Tanıdığımda pişman oldum.

Özgür abi çok tecrübeli ve deneyimli bir teknikerdir. Aldığı eğitimlerde bunu zaten kanıtlıyor. SensÖr üzerindeki pixellerin yapısı , 45 derece ayna ayarlarının incelikleri , focus hatalarına olan bakış açısı hakkında size mühendislik bilgi verebilir. Burda hata hiç uzman olmadığı konuda gÖrüşünü almak istemişler oda hissettiğini sÖylemiş :)

çok ciddiye alınacak bir video değil.

Nikon Özel servisidir. Yanı sıra Sigma , elinchrom ve diğer bir çok markanında servisliğini yapar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahahah nikonu silmemiş adam canonu batırmış bu konuşmayla. Argesini tam yapması sıkıntıymış adam için. Ayrıca canon 18 veya 24 mp kameralarıyla daha iyi video çekermiş. Canonun 24 mp makinası hangisi acaba + full hd video 2mp değilmi yahu ben mi yanlış biliyorum. Bence bu adam argesi bitmeden piyasaya erken sürülmüş :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özgür abi Nikon Özel servisi Foto Özgür Teknik 'in sahibidir.

Şeker bir adamdır. Zamanında sigma lens yüzünden kendisi ile kavga etmiş bir adamım. Tanıdığımda pişman oldum.

Özgür abi Çok tecrübeli ve deneyimli bir teknikerdir. Aldığı eğitimlerde bunu zaten kanıtlıyor. SensÖr üzerindeki pixellerin yapısı , 45 derece ayna ayarlarının incelikleri , focus hatalarına olan bakış aÇısı hakkında size mühendislik bilgi verebilir. Burda hata hiÇ uzman olmadığı konuda gÖrüşünü almak istemişler oda hissettiğini sÖylemiş :)

Çok ciddiye alınacak bir video değil.

Nikon Özel servisidir. Yanı sıra Sigma , elinchrom ve diğer bir Çok markanında servisliğini yapar.

Ben bu şahsı tanımıyorum, bu forum başlığı altında ilk kez kendisini gÖrdüm. Sadece bu video değil diğer bir Nikon videosunu da izledim. Sonra hakkında biraz araştırma yaptım, geÇmişinde yapmış olduğu işlere bakıp da bu videoda bÖyle bir ifade kullanması abesle iştigal olmuş. Ya bu işi hiÇ bilmiyor, ya da markaların Ödediği rakamlar karşısında her isteneni sÖylüyor gibi bir düşünceye kapıldım.

Özetle, hiÇ etik bulmadım. Canon videosunda Canon lehine konuşup Nikon'a Çamur atmış, Nikon viedosunda da Nikon lehine konuşup Canon'a Çamur atmış. Tam bir kısır dÖngü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet Ali bey paniğe gerek yok. Her şeyden önce Nikon makineleriniz güzel aletler. Alınganlığa gerek yok.

Bugün için fotoğrafa merak sarıp ta bir araba dolusu para vermeye hazırlanan herkesin kafasındaki ilk soruya iki dk içinde cevap verilmeye çalışılmış. Bu soru neden neden Nikon değil de Pentax, Panasonic, Mamiya değil de Canon dersiniz? herkes biliyor ki üç aşşağı beş yukarı aynı amaca hizmet eden, aynı müşteri profiline mal üreten firmalar.

Ustanın her bir cümlesini tek tek düşünün, yanlış bir şey yok, Nikon kötüdür diye ise hiç bir şey yok.

Videoya gelince, sanırım yanlış biliyorsunuz. Sensörün 16:9 oranlanmış kısmını kullanır. Depolanması, saniyede 2 küsür byte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.