İçeriğe git

eleştiri ve öneriye açıktır :)

ömer dündar

Recommended Posts

genelde fotoğraflara yorum yapacak kadar kendimi bilgili kabul etmem. ama ufak tefek benim gördüğüm hatalar var. hata da demiyelim, keyfe keder şeyler. Böcük börtüden haz etmem ama 3. resimde örümceğin kafasına doğru netleme yapmışsınız, ne bilim yıldırımın akışını kesen o çatı gibi şey olmasaymış gibi ufak tefek ayrıntılar işte. mutlaka benden daha bilgili birileri çıkıp daha teknik şeyler söyleyecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok başarılı buldum. ay fotosunu biraz daha hızlı enstantane ile çekip biraz daha eksik pozlatsaydınız daha çok detay verirdi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ay fotoğrafı çok iyi görünüyor.İlk resimdeki çiçekde öyle.Fakat örümcekde manual netleme yaptınız heralde oto fokusun ayaklara netliyeceğinden şüpheliyim :)Yanlış yere netlenmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ay fotoğrafı çok iyi görünüyor.İlk resimdeki çiçekde öyle.Fakat örümcekde manual netleme yaptınız heralde oto fokusun ayaklara netliyeceğinden şüpheliyim :)Yanlış yere netlenmiş.

Evet elle netledim Biraz zor oluyor o yüzden d300 e geçmeyi düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D300 e geçme sebebim elimdeki lenslerin af-s olmaması ve elimde lensleri kullanmanın en ucuz yolu d300 olarak gördüm elimdeki bütün lensleri satsam 1 tane af-s lens alamam ama elimdeki gövdeyi satıp 200 - 250 lira gibi bir para ile o lensleri daha verimli kullanacağıma inanıyorum Mehmet hocaya da sordum zaten olumlu cevaplar verdi.

Yoksa gövdeden herhangi bir şikayetim yok. Tamamen maddi.

Fotogralarimi beğendiğinize çok sevindim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.