İçeriğe git

Nikon Capture Nx-D Beta

Recommended Posts

• 4 ay sonra...

Arkadaşlar merhaba,

Ben de şimdiye kadar hiç fotoğraf işlemedim. Artık raw çekmek ve fptpğraflarım üzerinde değişiklikler yapmak istiyorum. PS bana biraz kompleks geliyor. Ne kullanmamı önerirsiniz. Capture NX2 ücretli mi ya da başka edinme şekli yok mu?

Şimdiden teşekürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba,

Ben de şimdiye kadar hiç fotoğraf işlemedim. Artık raw çekmek ve fptpğraflarım üzerinde değişiklikler yapmak istiyorum. PS bana biraz kompleks geliyor. Ne kullanmamı önerirsiniz. Capture NX2 ücretli mi ya da başka edinme şekli yok mu?

Şimdiden teşekürler

Merhaba;

Öncelikle fotoğraf işlemek ve kategori halinde depolama yapmanız için Lightroom tavsiye ederim. PS çok detay içeren bir programdır. İşlemenin yanında doğal olmayan ilaveler yapmanızı sağlar. Lightroom başlangıç için bu yüzden iyidir. Capture Nx-D ücretsizdir. O da işleme imkânı verir fakat Lightroom kadar detaylı değildir. Ayrıca bu programları nasıl kullanacağınız ile alakalı videolu anlatımlar sitemizde mevcuttur. Forum kuralları gereği sizi legal olmayan yollardan ücretli olan bu programları nasıl temin edebileceğiniz konusunda bilgilendirmemiz mümkün değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.