İçeriğe git

nikon 24 85 f2.8 yardım

Recommended Posts

nikon 24 85 f2.8 lensimi nikon d300s te kullanmaya başladım, diyafram değerleri manuel, yani lensin üzerinde, makinada sadece diyafram değeri f22 de iken çekim yapıyor, onun dışında o değeri düşürünce sadece netleme yapıyor çekim yapmıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elinizdeki D bir lens. Lensi F22 de kilitleyin. Sonra diyafram değerini öndeki tekerden değiştirebilirsiniz. Lensin üzerindeki halkadan değiştirriseniz hata vermesi normal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nikon 24 85 f2.8 lensimi nikon d300s te kullanmaya başladım, diyafram değerleri manuel, yani lensin üzerinde, makinada sadece diyafram değeri f22 de iken çekim yapıyor, onun dışında o değeri düşürünce sadece netleme yapıyor çekim yapmıyor

D300s alcaktınız yanlış hatırlamıyosam yanlışım varsa düzeltin aldınız galiba d300s'i

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) teşekkürler, çok iyi, fakat noise var iso 1000 den sonrasında

Evet malesefki öle ama yüksek isoya ben ihtiyac duymuyorum eğer gece çekimi yapıcaksam tripodumu alıyorum gündüzde sürekli ISO en düşük seviyede zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onun dışında diyecek yok :) d7000 d90 vs diğer kullandıklarımı unuttum bile :)

Daha kolay gelebilcek zaten alıştıktan sonra çünkü lazım olan herşey panelde elinin altında..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.