İçeriğe git

Nikontürk üyeleri için ETKİNLİK

serdal

Recommended Posts

inşallah olacak kemal arkadaşımız admin biraz yoğun bu aralar onun haricinde Gökhan arkadaşımız var oda ilgileniyor şuan organize kopukluğumuz var etkinlik düzenlenecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her Istanbul'a geliş planında "bu sefer bir gezi yapalım" diyorum, 2 senedir her seferinde alakasız bir konu çıkıyor ona takılıyorum. Ayasofya-Sultanahmet-Yerebatan bile olur, illa sümüklü çocuk kovalamaya gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen sene kaç kişiyi fotoğraf çekmeye davet ettim çay simit ısmalıcam dedim kimse gelmedi bile !

İlla dağ bayır dolaşmaya gerek yok o tarz geziler için zaten grup olması lazım ve malesef bizim sitemizde o grup oluşmuyor.

Ben 30 yıllık İstanbul'luyum ama hiç Ayasofya ya girmişliğim yok.

Ne zaman girmek istesem kapısında 1km kuyruk oluyor hafta içi gitmek lazım.

Eğer gitmeye niyetli birisi varsa 1 hafta önceden kararlaştıralım işten izin alıp bende gitmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan harbiden ayasofya ya girmedinmiya? :blink: bir hafta sonu havalar sıcak olunca bir organize yapalım arkadaşlar..

Gökhan milleti simit kesmemiştir belkim :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

istanbul gibi bir şehir atlanamaz zaten.. mütevazı yerel bir grupla bu işin üstesinden gelinir.ortak bir tarih belirliyerek uygun hava koşullarını gözeterek bir çalışma yapa bilirirz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Arkadaşlar.

Geçen sene bazı sebeblerden dolayı Gezi yapamadık ve site içersinde yönetim tarafından degilde üyeler arasında toplanma olması gibi oluşma destek verdik vericem dedim ancak sanırım buda olmadı biraz üşengec bir insanlarız ondan olsa gerek..

Ancak bu sene önümüzdeki aylar için gezi planları yapıyorum. Diğer kardeş bir fotoğraf platform'u ile birlikte büyük çaplı istanbul dışı günü birlik geziler düşüyoruz.

Yakın zamanda bunlarla ilgili bilgileri sizlere aktaracagım..

Saygılar sevgiler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan harbiden ayasofya ya girmedinmiya? :blink: bir hafta sonu havalar sıcak olunca bir organize yapalım arkadaşlar..

Gökhan milleti simit kesmemiştir belkim :D :D

Dışında bulundum sayılıyorsa :D

Ben tarihi sevmem hatta hiç sevmem o yüzden tarihi mekanları falanda sevmem. Ancak Ayasofya da çekilen fotoğrafları görünce falan gitme isteği uyandı.

Haftasonu Ayasofya çok kalabalık, belki c.tesi sabah erken gidilirse...

Onun dışında gidilecekse kesinlikle hafta içi gidilmesi lazım.

Fotoğraf çekmeye gidiyoruz tabiki ayak üstü çay simit ısmarlıcam. :D

Milleti yemeğe davet etsem daha garip kaçardı :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ortaya bir tarih atmadıktan sonra bu konuşulanlar her zaman lafta kalır. o yüzden bir foto gezisi gerçekten yapmak istiyorsanız "önümüzdeki günlerde inşallah.." yada "en kısa zamanda..." gibi değil de, atıyorum; "25 nisan 2014 günü saat 10:00'da istanbulda buluşuyoruz.." gibi olursa o zaman gerçekleşir gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 haziran çok geç değil mi? 2 ay boyunca gün mü sayacağız?

Madem bu kadar heyecan yaptı, şu önümüzdeki 1-2 hafta içinde çıkartalım, bilemedin 3 hafta... Zaten yaz geldi.

Bence abartmayalım derim. Simitleri de ben ısmarlarım üstelik.

Gökhan izin verirse tabii :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Büyük bir organizasyon Haziran'dan sonra olmalı çünkü Temmuz Ramazan ayına denk geliyor, Ağustos çok uzak, Haziran'dan öncede hava durumu sıkıntısı var.

Dünyada en çok yalan söylendiği halde en çok sözü dinlenen insanlar meteoloji uzmanlarıdır.

Onların demesine göre Nisan, mayıs hatta haziran aylarında bolca yağmur olacakmış.

O sebepten onca emek verip organize edilecek tur bir yağmur yüzünden yalan olmamalı o yüzden haziran en uygun tarih.

Onun dışında İstanbul içi gezi için herhangi bir tarihe gerek yok.

Haftasonu Sultanahmet tarafındayım gelmek isteyen varmı diye konu açın yeterlidir.

Havanın kötü olmadığı bana ters olmayan her yere c.tesi günleri gelmeye çalışırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında istanbula 2 saat mesafede eski osmanlı evlerinin hiç dokunulmamış aynı zamana ait sokakların insanların olduğu bir yer biliyorum.BİLECEK/OSMANELİ hatta evlerin şuan dokunulmazlığı var.boş kalan evler resterasyon yapılıyor.

http://www.sabah.com...urizme-aciliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.